Roman a Bára
Poslouchej živě
5:30 9:00

Roman a Bára
Ranní Kiss
Dopolední Kiss

06:22 06:25

VIZE feat. LANIIA
STARS
MADCON BEGGIN

Blíží se 5. ročník Poutě Českého Anděla na horu Říp

Blíží se 5. ročník Poutě Českého Anděla na horu Říp

Sbalte si pití, svačinu a dobrou náladu a vyražte na výlet. Cesta Česka, spolek, který se věnuje české tradici, připravil už 5. ročník Poutě Českého Anděla. Akce se koná v sobotu 18. května od 10 hod ve Ctiněvsi na návsi, odkud se vydáte na horu Říp a zpět.

Po cestě Vás čeká sedm zastávek v délce necelých pět kilometrů. Zastavíte se například u pramene Hamlouf a dojdete až pod rotundu svatého Jiřího. Od 13h do 18h si v Ctiněvsi užijete připravený doprovodný program pro dospělé i děti. Těšte se na řemeslné stánky s tvořivými dílnami a ukázkami lidových řemesel, vystoupení několika umělců a kapel, dvě představení loutkového divadla, vyzkoušíte si malování na sklo, vykování hřebíku, ozdobíte perníčky apod. A od 19h to můžete roztočit v místní restauraci.

Akce je určena pro všechny věkové kategorie.

Parkování bude zajištěno na vyznačeném parkovišti.

Pro zájemce připravili organizátoři na Pouť Českého Anděla speciální hromadnou přepravu autobusem Praha – Ctiněves - Praha. Odjezd z Prahy je v 9 hod ze zastávky MHD Kobylisy (ul. Pod Sídlištěm naproti Katastrálnímu úřadu), odjezd zpět ze Ctiněvsi je v časech 18:30 hod a 22:30 hod. Více informací včetně formuláře pro objednání a platbu za dopravu je k dispozici na stránce www.cestaceska.cz/pout-2019.