Michal Kavalčík
Poslouchej živě
9:00 12:00

Michal Kavalčík
Dopolední Kiss
Polední Kiss

11:32 11:36

4 THE CAUSE
STAND BY ME
ERIC PRYDZ CALL ON ME

GASTROFESTIVAL MŇAM opět v Kroměříži!

GASTROFESTIVAL MŇAM opět v Kroměříži!

K dobrému vínu patří dobré jídlo. K podzimu pak zase husy a kačeny… A nebyl by to gastrofestival Mňam!, aby vám nepřinesl od všeho pořádnou nálož!!!
Přijďte v sobotu 9. listopadu na Výstaviště Kroměříž a ochutnejte třeba populární trhanou kachnu v domácím pečivu, husí maso v lokších se zelím, nebo výbornou variantu s červenou řepou. Kombinací bude spousta. Pokud máte rádi víno, ale husy a kačeny nepatří mezi vaše favority, nezoufejte. Opět přijedou originální food trucky, které nabídku rozšíří.
Jeden z nich bude patřit pouze autentickému podání asijské kuchyně, jinde zase dostanete luxusní podzimní dýňovou polévku. Chybět nebude ani poctivý gulášek, který zahřeje v listopadovém počasí, nebo výborné domácí zabijačkové dobroty. Máte se opět na co těšit! Čekají na Vás originální Svatomartinská vína, doplněny o další podzimní laskominy. Festivalem Vás bude provázet skvělá herečka, kuchařka a hlavně nadšenkyně do vaření - Markéta Hrubešová. K poslechu Vám zahraje cimbálová Muzika Kašava a pro děti bude otevřen Dětský svět.

Další informace zde