Roman a Bára
Poslouchej živě
5:30 9:00

Roman a Bára
Ranní Kiss
Dopolední Kiss

05:26 05:33

GIGI D'AGOSTINO
L'AMOUR TOUJOURS
WOHNOUT BÁRBÍ SONG

GASTROFESTIVAL MŇAM opět v Kroměříži!

GASTROFESTIVAL MŇAM opět v Kroměříži!

K dobrému vínu patří dobré jídlo. K podzimu pak zase husy a kačeny… A nebyl by to gastrofestival Mňam!, aby vám nepřinesl od všeho pořádnou nálož!!!
Přijďte v sobotu 9. listopadu na Výstaviště Kroměříž a ochutnejte třeba populární trhanou kachnu v domácím pečivu, husí maso v lokších se zelím, nebo výbornou variantu s červenou řepou. Kombinací bude spousta. Pokud máte rádi víno, ale husy a kačeny nepatří mezi vaše favority, nezoufejte. Opět přijedou originální food trucky, které nabídku rozšíří.
Jeden z nich bude patřit pouze autentickému podání asijské kuchyně, jinde zase dostanete luxusní podzimní dýňovou polévku. Chybět nebude ani poctivý gulášek, který zahřeje v listopadovém počasí, nebo výborné domácí zabijačkové dobroty. Máte se opět na co těšit! Čekají na Vás originální Svatomartinská vína, doplněny o další podzimní laskominy. Festivalem Vás bude provázet skvělá herečka, kuchařka a hlavně nadšenkyně do vaření - Markéta Hrubešová. K poslechu Vám zahraje cimbálová Muzika Kašava a pro děti bude otevřen Dětský svět.

Další informace zde