Noční hlídač
Poslouchej živě
0:00 5:30

Noční hlídač
To nejlepší od 90.let
Ranní Kiss

00:26 00:30

KYGO & WHITNEY HOUSTON
HIGHER LOVE
JUMP & JOY! VAMOZ EVERYBODY

KARPATY FEST

KARPATY FEST

Zahájení léta si vyžaduje patřičnou párty a když je to pod širým nebem, tím líp! Navštivte v pátek 28. 6. a v sobotu 29. 6. KARPATY FEST ve Slavičíně. Zámecká zahrada se promění na areál plný dobrého jídla, hudby, zábavy a napínavých soutěží.

V pátek můžete ochutnat několik skvělých dobrot z originálních jídelních vozů, které zůstávají i do sobotního gastrofestivalu. Zahradou budou dunět rovnou dvě stage, na kterých vystoupí Horkýže Slíže, Mirai, Pokáč, Adam Ďurica a další.

Sobota opět nabídne program celé rodině. Gastrofestival přináší desítky stánků s pochoutkami a netradiční pokrmy z celého světa.

Velkým tahákem bude soutěž v pojídání klasických valašských koláčů - Valašský Frgál 2019. Určitě nepřijdou zkrátka milovníci hamburgerů, k dostání budou i pravé americké Hot-Dogy s domácími hranolky s pravou belgickou omáčkou.

Pokud zamíříte mezi méně známé chutě, doporučujeme stánek s hmyzem, žabími stehýnky nebo krokodýlím masem! Ale bude toho ještě víc od sladkého, slaného, kyselého či hořkého.

Kromě dobře vychlazeného piva, bude připraven i koutek pro milovníky vína s odborným výkladem a cimbálovou muzikou. Dorazí Jack Daniel's Tennessee whiskey přívěs, nebo speciální bar plný prémiových rumů s profíkem, který vysvětlí jak je správně pít.

Pozvání přijala také Kačka Kolbová, účastnice pořadu MasterChef, která se předvede se svými dobrotami na jevišti, kde se vystřídá s dalšími odborníky.

Na děti čekají dvě desítky sportovních stanovišť, parkour dráha, jízdy na koních, Core cvičení nebo 25m velký skákací hrad. Odměnou jim bude cukrová vata a zmrzlina zdarma nebo vystoupením kouzelníka Jirky Hadaše.

Navíc jako bonus pro všechny na velkém pódiu zahraje kapela Focus Rock.

Více na www.karpatyfest.cz nebo na Facebooku.