Roman Anděl
Poslouchej živě
5:30 9:00

Roman Anděl
Ranní Kiss
Dopolední Kiss

08:05 08:09

GUSTTAVO LIMA
BALADA
AVA MAX SWEET BUT PSYCHO

Oslavte První máj na třetím ročníku DERMACOL LOVE DAY v pražské Grébovce

Oslavte První máj na třetím ročníku DERMACOL LOVE DAY v pražské Grébovce

Nejzamilovanější prostor se spoustou aktivit v duchu lásky, krásy a zábavy bude i letos zaměřený na ženy, které si budou moci užít den plný hýčkání za doprovodu svých drahých poloviček a těch nejmenších. Návštěvníci se mohou ve středu 1. května těšit na známé tváře televize Prima, v čele s moderátory Evou Perkausovou a Petrem Vágnerem. V odpoledních hodinách potom vystoupí skupina Mandrage a chybět samozřejmě nebude ani přání k osmým narozeninám kanálu Prima LOVE.

Speciálně dámy si budou moci vychutnat i módní přehlídky, spoustu workshopů a ukázky nejrůznějších tanců. Ani letos nebude samozřejmě chybět tradiční líbání pod rozkvetlou třešní s profesionálními líbači. Těšte se na chill out zónu, kde si můžete dopřát vlasový styling a nechat se vyfotit v unikátní fotobudce s titulkou Glanc. Pro malé i velké budou připraveny tradiční workshopy, společně s týmem Kreativ si budou moci poskládat origami, vymalovat jarní omalovánky a pro všechny tvořivé budou připraveny kreativní dárečky. Zacvičíte si a vyzkoušíte různé cvičení jógy.

Vstup na DERMACOL LOVE DAY je pro všechny návštěvníky zdarma. Pokud si ale zakoupíte tašku Dermacol, můžete se nechat nalíčit, nalakovat nehty a navíc si odnést dárky v minimální hodnotě 500 Kč! Tašku je možné zakoupit na GoOut, Ticketportal nebo Slevomat, kde jsou společně s taškou k dispozici i další Prima LOVE balíčky.