Michal Kavalčík
Poslouchej živě
9:00 12:00

Michal Kavalčík
Dopolední Kiss
Polední Kiss

11:36 11:39

ERIC PRYDZ
CALL ON ME
MIKOLAS JOSEF ft. FITO BLANKO & FRANKIE J ACAPELLA

Vánoční strom Radia Kiss ve Zlíně, Uherském Hradišti a Plzni

Vánoční strom Radia Kiss ve Zlíně, Uherském Hradišti a Plzni

Stalo se již milou tradicí pořádat pro děti z dětských domovů vánoční sbírku dárků s názvem „Vánoční strom Radia KISS". Míst letos navštívíme opravdu mnoho.

Rádio Kiss společně s regionální televizí TVS, CENTRO Zlín - Malenovice PASÁŽÍ SLUNCE Uherské Hradiště, umístí do prostor těchto nákupních center velký vánoční strom. Zastav se u vánočního stromu od pátku 30. listopadu do neděle 16. prosince, kde si můžeš vybrat přání konkrétního dítěte, zakoupit dárek a předat hostesce u stromu. Dárky budou dětem rozvezeny těsně před Vánocemi.

Nebo navštiv plzeňské Nákupní centrum Borská pole. Kde tato akce proběhne od 25. listopadu do 16. prosince. Návštěvníci centra mohou potěšit dárkem děti ze sedmi dětských domovů, které si sami o dárky Ježíškovi napsaly. Seznam najdeš přímo v nákupním centru u hostesek vedle vánočního stromečku v blízkosti hračkářství Pompo. Vyber dárek, kup ho a dones ho holkám, které na Tebe čekají každý všední den od 15h do 20h a o víkendu od 10h do 20h. Rozvoz dárků proběhne 19. prosince 2017. Více informací na www.splnteprani.cz