Martin Hovorka
Poslouchej živě
7:00 13:00

Martin Hovorka
Kiss víkend
Víkendový Kiss

12:01 12:02

KISS
To nejlepší od 90. let
LOU BEGA MAMBO NO.5

Životní příběhy známých i neznámých

Životní příběhy známých i neznámých

Člověk by měl udělat každý den alespoň jeden dobrý skutek. Dáme Ti tip.

26. září od 18h se v Dělnickém domě Brno - Židenice pořádá 4. ročník benefiční akce s názvem Životní příběhy známých i neznámých.

Jejím záměrem je pomoci handicapovaným lidem zařadit se do společnosti a zároveň dává osotaním najevo, že stačí chvilka a může se jim život obrátit naruby. Během akce vypráví známé i neznámé osobnosti svůj životní příběh, například o tom, co se jim stalo, kdo jim pomáhal při zotavování, co dělají teď nebo v čem jsou úspěšní. Zúčastní se patron akce Michal Viewegh, moderátor akce Martin Zach. Účast přislíbil a svůj životní příběh řekne moderátor TV Prima Tomáš Hauptvogel, bývalý badmintonista a zakladatel nadačního fondu STK pro chlapy Petr Koukal a studentka z Brna Adriana Pazderková. Celým večerem bude hudebně doprovázet MILO - Miloš Fiala. Dále se zúčastní i účinkující z předešlých ročníků a to operní diva Andrea Tögel Kalivodová a bývalý skokan na lyžích Honza Mazoch.

Celý výtěžek z akce poputuje do nadačního fondu Srdce (dříve NF Moderní léčba arytmií) v Praze. Toto onemocnění může postihnout kohokoliv a v jakémkoliv věku. Proto na místo dorazí pan prof.Josef Kautzner, který je přednosta IKEMu a o tomto onemocnění řekne pár slov. Zastav se i Ty a podpoř dobrou věc.

Více hledej zde.