Vojta Sklenář
18:00 22:00

Vojta Sklenář
Jukebox
Ranní Kiss - to nejlepší

20:21 20:24

MAREK ZTRACENÝ
LÉTO 95
TIESTO x CHARLI XCX HOT IN IT

Bude Kopakabrána letošním hitem dovolených?

Bude Kopakabrána letošním hitem dovolených?

Léto je v plném proudu, a to znamená jediné: hromadný úprk na dovolené. Po hubených dovolenkových letech způsobených pandemií koronaviru vzali letos Češi cestovní kanceláře útokem. A mezi všemi nabídkami vzbuzuje největší zájem jedna naprostá novinka.

Vedle tradičních destinací v čele s Chorvatskem, Řeckem či Itálií jsou také letos vidět speciální trendy a preference. Vedle Zanzibaru a Malediv přitahuje pozornost především tajemstvím obestřená Kopakabrána, která se na startu tohoto týdne objevila v nabídce cestovní agentury Invia.

Přestože není jasné, kde přesně se destinace nachází, vzbuzuje od začátku zájem. Dle základního popisu totiž slibuje vše, co si člověk od dovolené může přát: odpočinek, poctivou místní kuchyni, výborné pivo a především skvělou zábavu.

V tuto chvíli se nejen v prostoru sociálních sítí šíří dohady o finální podobě letního dovolenkového hitu. Jasno je v tom, že dle všeho nebude nutno cestovat daleko. A proslýchá se, že všichni se mohou těšit na opravdu speciální sportovní a kulturní vyžití. Prostému ležení na pláži tak díky příslibům a svodům Kopakabrány začíná zvonit hrana, pomyslné dovolenkové žezlo přebírá aktivní dovolená takzvaně za každým rohem.

Veškeré dostupné informace jsou nyní k dispozici na webu invia.cz