Noční hlídač
Poslouchej živě
0:00 5:30

Noční hlídač
To nejlepší od 90.let
Ranní Kiss

04:25 04:28

MIKOLAS JOSEF
ME GUSTA
BOMFUNK MC'S FREESTYLER

Chcete Shawna Mendese v ČR?

Chcete Shawna Mendese v ČR?

Skupina fanoušků Shawna Mendese - "Mendes Army" se rozhodla sestavit petici, kterou chtějí dokázat, že má tento zpěvák fanoušky i v České republice a na Slovensku.

Letos jede své třetí turné a ještě ani jednou nebyl u nás. Petici společně s požadavkem chtějí Mendes Army poslat českým promo agenturám, aby pozvaly Shawna v rámci tohoto nebo příštího turné do České republiky. Jejich záměrem je také tuto zprávu zaslat fan agentuře a promo agenturám v USA, panu A. Gertlerovi, manažerovi pana Mendese a do nahrávacích společností Island Records a Universal Music. Fanoušci věří, že když ke zprávě přidají petici s podpisy, aby bylo vidět, že je o Shawna opravdu zájem, bude to mít větší váhu než jen samotná prosba.

Tak co, přidáte svůj podpis k petici také?

Zde je úryvek zprávy, kterou chtějí nadšení fanoušci připojit k petici:

Shawn Mendes není jen zpěvák a skladatel, je to hlavně úžasný člověk. Je pro nás vzorem, jak by se lidi měli k sobě chovat, že se máme mít rádi, projevovat lásku rodině, kamarádům, příbuzným a všem lidem okolo. Každý den nám ukazuje, že se nemáme vzdávat svých snů, ale věřit si a jít si za jejich splněním. Tolikrát nám dal najevo, jak je důležité být sám sebou, upřímný a přející, protože lež a zloba nedělají svět krásným. Fascinuje nás svým pokorným postojem, pořád se cítí být obyčejným klukem, i když má na Instagramu přes 40 milionů sledujících. Z jeho pohledu víme, jak vypadá láska, vděčnost, upřímnost, čistá radost, velké úsilí a víra. I když má své chyby, je to člověk jako každý z nás. Přesto kvůli němu věříme, že se můžeme stát lepšími lidmi a že první krok, který musíme udělat je, začít u sebe. [...]