Roman, Bára a Tomáš
5:30 9:00

Roman, Bára a Tomáš
Ranní Kiss
Dopolední Kiss

07:41 07:49

KISS
To nejlepší od 90. let
FREDDIE MERCURY LIVING ON MY OWN

Ivetka Písnička Megamix

Ivetka Písnička Megamix

Je to asi dva a půl roku, co jsme od Vás, Kissáků, dostali YesMana, abychom zazpívali mix písniček od Hanky Zagorové. A to se stalo. Vznikla „Hanička Písnička Megamix", fenomén, který jste si zamilovali. Vám to ale nestačilo a chtěli jste, abychom přišli opět s něčím novým. A tak jsme dali válečnou poradu s Martinem Hájkem a začali vše chystat. Nastal den D. Venku je „Ivetka Písnička Megamix", tak snad se Vám líbí.

Moc děkujeme za přípravu celého songu Martinu Hájkovi a za videoklip Karlu Kodešovi.

Roman a Bára, Ranní Kiss.

Martin Hájek (producent)

„Při tvorbě songu jsem měl v hlavě spousta věcí. Primární pro mě bylo, aby se to líbilo našim posluchačům a abychom dokázali trošku zvednout laťku od „Haničky písničky". Taky se mi honilo hlavou, že jsou to krásné, staré, melodické nahrávky a byla by škoda, je pokazit. Chtěl jsem tomu dát současný novodobý kabát a zároveň to nepřepálit. Prostě aby zůstala ta melodičnost a hezkost a krása textů. A co na mě navalilo pocit dvojnásobné odpovědnosti bylo, když mi Roman s Bárou řekli, že to předem slyšet nechtějí a abych je překvapil, že si na to počkají a těší se. Tak snad se Vám všem čekání vyplatilo."

Karel Kodeš (kamera, režie)

„Když jsem se zamýšlel nad tím, jak pojmout videoklip k Ivetce písničce, říkal jsem si, že by i obraz měl znázorňovat danou dobu, kdy nejmodernější technikou byly VHS kamery. To pro mě byla výzva, protože jsem tuhle dobu nezažil. Musel jsem degradovat moderní záznam, aby se co nejvíce podobal klipům z 80. let a to se, myslím si, povedlo. Tak ať se Vám písnička i video líbí."

Uložte si písničku:

1. najeďte myší na text

2. pravým tlačítkem na myši klikněte - rozveře se Vám tabulka nabídek

3. klikněte levým tlačítkem na "Uložit odkaz jako..."

Ivetka písnička - Megamix - KE STAŽENÍ