Noční hlídač
Poslouchej živě
0:00 5:30

Noční hlídač
To nejlepší od 90.let
Ranní Kiss

   

KISS
To nejlepší od 90. let

Novinka komiks Birds of Prey 1: Kdo je Oracle?

Novinka komiks Birds of Prey 1: Kdo je Oracle?

Už jste, Kissáci, vyrazili do kina na komiksovou novinku Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)?

Ne? To je chyba! Pro všechny komiksové i filmové fandy máme dárek, o který můžete soutěžit na sociálních sítích rádia Kiss.

Jedná se o komiks Birds of Prey 1: Kdo je Oracle?, který vydalo Nakladatelství CREW! Ženský supertým čelí nebezpečnému úkolu! Dokáží hackerka, smrtící špionka a rocková hvězda porazit zloduchy? Nebo jejich týmu Birds of Pray někdo přistřihne křídla? Jejich dobrodružství nemusíte prožívat jen v kině, ale kdykoliv, když sáhnete do své knihovny!

Kdyby se Vám vyhrát nepovedlo, koupit ji můžete zde.

Nakladatelství CREW je nejstarší a největší nakladatelství komiksů s více než 20letou historií. Přináší světové komiksy česky, pro děti, mládež i dospělé. Jsou inspirované videohrami, historickými událostmi nebo románovou předlohou. Vydávají překlady komiksů od Marvelu nebo DC - dvou největších komiksových nakladatelství, ale i evropské nebo japonské komiksy. Mnozí z vás znají např. hrdiny, jako jsou Avengers, Deadpool, Batman, Strážci galaxie, Garfield, Simpsonovi, Sherlock, Zaklínač či svět Minecraftu. Ideální volba pro čtenářské začátečníky, ale i pro starší čtenáře, kteří ocení propojení výtvarné stránky a pestrých příběhů. K dostání na www.obchod.crew.cz nebo u dobrých knihkupců.