Kuba Krabáč
0:00 6:00

Kuba Krabáč
Noční Jukeboxy
Ranní Kiss

00:45 00:49

IMPERIO
ATLANTIS
SANDRO CAVAZZA THE DAYS

Rádio Kiss slaví rekordní poslechovost!

Rádio Kiss slaví rekordní poslechovost!

Media Club potvrdil v aktuálních výsledcích poslechovosti Radioprojekt pozici lídra na rádiovém trhu. Oproti předchozímu měřenému období se jeho podíl na poslechu zvýšil na 41 %. Celkový týdenní zásah rádií skupiny Media Club dosáhl hodnoty 4,67 mil. posluchačů, a stabilně tak osloví 62 % všech posluchačů rádia týdně (73 % posluchačů všech komerčních stanic).


Pozici nejúspěšnějšího nadregionálního rádia v ČR jednoznačně potvrdilo rádio KISS. S týdenním nárůstem poslechovosti o 26 000 posluchačů (celkem 929 000 posluchačů) a denním nárustem o 14 000 posluchačů (celkem 458 000 posluchačů) slaví historicky nejlepší čísla poslechu.


„Rádio KISS je jasně nejúspěšnější rádiový formát v naší Media Club stáji. Jeho dlouhodobý trend růstu posluchačů aktuálně potvrzuje první pozice mezi nadregionálními soukromými rádii. Poprvé totiž ve všech parametrech poslechu (denní, týdenní poslech i podíl na poslechu) předstihlo konkurenční stanice," říká Jan Čadek, obchodní ředitel divize rádií a divize online Media Clubu.

Děkujeme za každého z vás Kissáci.