Roman Anděl
Poslouchej živě
5:30 9:00

Roman Anděl
Ranní Kiss
Dopolední Kiss

07:16 07:19

THE CURE
FRIDAY I'M IN LOVE
MARTIN SOLVEIG & DRAGONETTE HELLO

Veselé Velikonoce

Veselé Velikonoce

Velikonoce jsou obdobím lidových tradic spojených s vítáním jara. Lidé se usmívají, mají dobrou náladu, užívají si pohostinnosti rodiny a přátel a celkově se těší ze slunečných dní. Tak vypadá ideální představa těchto svátků.

A teď realita: celé svátky se točí kolem šestého smrtelného hříchu - OBŽÉRSTVÍ. Všichni leží s nacpanými břichy na gauči, nemohou se ani hnout a do toho mají muži na Velikonoční pondělí vyrazit s pomlázkou a ženy na ně čekají s dalším jídlem. Prostě začarovaný kruh.

Neee, berte to s legrací. Chceme Vám zvednout náladu, a proto Vám posíláme pár pozdravů.

Básnička od Ranního Kissu s Romanem a Bárou

Hody, hody, doprovody,

máme volno, do pohody,

Musíme si orazit,

soudek doma narazit.

Co se peče,

čas se vleče.

Neslyšíš nás poránu,

v pondělí se koleduje

snad nebudeš na ránu.

Hody hody doprovody hod se s Kissem do pohody, to Vám přeje Vaše Sonia Edde.

Pozdrav Vojty Sklenáře - Krásné Velikonoce, Kissáci a pořádně ty holky vyšupejte! A holky, Kissačky, ať vás to moc nebolí.

Kissáci, už to slyším: "Bum bum bum, dejte vejce nebo rum!" Užijte si krásné a barevné Velikonoce a hlídejte si hladinku! Zdraví Vás Verča Elhotová.

Kissáci, pokud pojedete kolem Prahy, stavte se na Náměstí Míru a zažijte Velikonoce v centru města. A zároveň se mi nezapomeňte ozvat. Budu v éteru pro Vás. Martin Hovorka.

Snad se u Vás koleduje stejně jako u nás ve Škoreticích. Frčí hlavně sladkosti. Vajíčka nám většinou zůstanou, takže máme pomazánky habakuk. Nehledě na fakt, že v den legalizovaného násilí jsem rád, že trefim domů, protože u každého domečku, kam jdeme šupat, dostanu panáčka. Takže všem veselé Velikonoce a trefte domů. Martin Hájek.

PROSTĚ ZA CELÉ RADIO KISS VÁM VŠEM PŘEJEME KRÁÁÁSNÉ VELIKONOCE!