Aleš a Radek
14:00 18:00

Aleš a Radek
Odpolední Jump
Jukebox

14:33 14:38

ALLE FARBEN & FOOL'S GARDEN
LEMON TREE
ALIZEE MOI...LOLITA

Vraťme svět na parket 7. 4. 2021

Vraťme svět na parket 7. 4. 2021

Kissáci, opět jsme vrátili svět na parket a vzhledem k současné situaci si to o víc hodilo. Užili jsme si Djský set Romana Anděla, Martina Hájka, Michala Kavalčíka, Martina Hovorky, Jirky Vondry, Aleše Matouška, Dj Basslickera, ale také Dj Roxtara. Na pokec dorazil i Kapitán Demo a i díky Vám jsme to rozjeli ještě víc.

A jak se Vám to líbilo minule?

Drtikol: „Teeda to se to jede parádně díky vám. Přijdu si jak na párty na Ibize. LUXUS."

Petřík: „Je to úžasný pocit, když v koloně vozidel na světelných křižovatkách kouknu kolem sebe a v každém autě všichni houpou hlavou a klepají prsty o volant!!! K tomu červená, oranžová, zelená jako světelný doprovod na asfaltovém parketu. Moc díky!!!"

Marcela: „To je bombaaaa. Škoda, že to nemůžu dát na plné pecky, aby i kolegyně v práci makaly do rytmu. No ve sluchátkách božííí."

Jindřich: „Nazdar, já se prostě uměl narodit. Dnes narozeniny a párty hned od rána... 39 let... Díky Vám."

Aleš: „Vezl jsem partnerku do práce a ještě skoro půl hodiny jsem seděl v autě před barákem a poslouchal ty pecky a musel jsem si zatopit už v autě. K čemu vy mě ještě nedonutíte. Jen tak daaaaaaaale."

Katka: „Vy jste mě tak roztančili. Hrajete dobře. Díky, že mi tak zvedáte náladu na té nemocenské."

Pavol: „Konečne rádio, ktoré má štýl. Ďakujem, hneď sa lepšie šoféruje. Pozdravujem z D1 smer Brno (Slovensko)."

Puldos: „Vrátilo se mi mládí. V 95. jsem v tuhle hodinu chodil z diskotéky na benzínu pro kakao s rumem a hlavu měl plnou takových hitů. Díky."

Blanka: „Ahojky, jedete pecky a s vámi jedu od 5h. Tančím s mopem a málem jsem ho zlomila. Jste skvělý."

Myšák: „Hraje to úplně úžasně. Jsem řidič dodávky, rozvážím maso, ale jsem zvědavý, kdo mi bude platit pokuty, protože při tomhle se opravdu nedá jet 50."

Petr: „Ahooooj, lidi v autobuse nechápou, jestli jedou do práce nebo se probudili a vrátili zpět na parket a jedou na párty. Super a neskutečný."

Matěj: „Tak tohle je zátěžovej test na repráky v autě. Vyjel jsem o hodinu dřív, abych si to užil. Ani se neslyším, jak tu nadšením řvu. Moc dík."

Lenka: „Pomoc, pomoc! V kolik otvírají v železářství? Vyskákaly mi šroubky z repráků. Jste božííííí. Jen tak dál."

Michal: „Hrajete super. Na to, že řídím linkový autobus, tak s tou muzikou zapomínám zastavovat na zastávkách."

Honzík: „Neskutečný, nádhera, prostě bomba... Jen mi každá další písnička vhání slzy do očí. Vzpomínky na všechny ty akce, diskotéky, fesťáky... Je mi z toho všeho fakt už špatně. Alespoň, že jste tu vy. Děkujuuu."

Fotogalerie