Noční hlídač
23:00 23:59

Noční hlídač
To nejlepší od 90.let
To nejlepší od 90.let

   

KISS
To nejlepší od 90. let

Vraťme svět na parket 5. 5. 2021

Vraťme svět na parket 5. 5. 2021

Třetí pokračování akce Vraťme svět na parket máme úspěšně za sebou a opět to stálo za to. Nejen, že jsme si užili Djské sety Romana Anděla, Michala Kavalčíka, Aleše Matouška, Honzy Průchy, Dj Basslickera, ale mohli jsme si poslechnout live vystoupení našich hostů. SaxoKid nám zahrál na saxofon, dali jsme si Live Best of Petra Fidera a svůj hudební mix si připravil i MC Erik.

Další akci Vraťme svět na parket bude opět první středu v měsíci a to 5. 5. 2021 opět od 5h ráno.

Zde najdete Dj sety našich moderátorů:

Dj set Romana Anděla

Dj set Aleše Matouška

Dj set Majkla Kavalčíka

Dj set Jirky Vondry

Díky za všechny vzkazy, co jste nám poslali, tady alespoň hrstka toho, co jste nám psali.

David: „Přátelé, probuzení s vámi je lepší jak probuzení sexem!!! JEDÉÉÉM!!!"

Lůca: „Pět minut s Vámi a nálada stoupla o 100%! Já Vás miluju... Díky za Vás a Vaši hudbu. Obzvlášť dnes."

Mára: „Romane a Báro, od rána těžím dřevo a ještě se mi nestalo, aby semnou pařili i stromy. Můžete mi poradit, jak je mám teď kácet?? Jestli ještě přidáte, tak se sami rozsekají na třísky."

Jarda: „Tak krásné ráno, tak úžasná energie. Mám orgasmus z toho rána. To, co jste dokázali od rána se mnou udělat, je zázrak. Děkuji z celého srdce."

Petr: „Tak jako dnes to je síla, nádhera. Měl jsem chuť zastavit na dálnici a tančit."

Honza: „Zdravíme rádio Kiss z Vídně. Je nás tu na stavbě 10 Čechů a montujeme 660 kuchyní v novém komplexu. Mám vás na plné pecky, ať to slyší celá stavba. Díky moooooc."

Jiřina: „Wow, já mám pocit, že mi srdce bije do rytmu. Takže momentálně úžasné koma."

Martin: „Ahoj, už asi hodinu sedím v autě na parkovišti a nehnu se. Díky, hrajete fakt bomby."

Věroušek: „Zdravím Kissaňátka... Toto je mega pecka, až mám z toho zimomrauky. JSTE TOP! Vidím Aperol, západ slunce a tu velkou šumící louži."

Švanďák: „Šel jsem do práce makat... Teď sedím a ani se nehnu, nejde to... Saxokid je Bůh! Neskutečný."

Michaela: „Waaaaaaaw, krása. Báro, Romčo, Tome a Petře, to je božskýýýý. Roztančili jste mě a tečou mi i slzy. Vrátili jste mě do krásného dětství a dospívání. Moc Vám děkuji. Jste NEJLEPŠÍ."

Robert: „Je to masakr. Jedu do Francie, takže mi to s vámi pěkně uteče. Díky."

Vašek: „Ahoj Kissáci, píšu diplomovou práci ve svých 43 letech a poslouchám Veronu. Vrátil jsem se zpět v čase. Super, díky moc!!!"

Eda: „Neskutočný ste!!! Ďakujem !!! Varím obed - SEGEDÍN, ale cítim sa ako na parkete!! Konecne niečo pozitívne, supeeeer, nemáte chybu."

David: „Zdravím do studia a všechny Kissaky a musím říct, že jste to už od rána pořádně rozjeli. Furt si tu tancuju v práci."

Honza: „Co mi to děláte? Vracíte mě zpátky v čase do dob mých diskoték a nejraději bych letěl 163 po dálnici u těch vašich songů, ale trpím při rychlosti 20-40km/h na D1... Ale i tak díky."

Fotogalerie