Veronika a DJ Basslicker
Poslouchej živě
20:00 22:00

Veronika a DJ Basslicker
Kissparáda
Ranní Kiss - to nejlepší

20:25 20:28

MIKOLAS JOSEF
LALALALALALALALALALA
BTS DYNAMITE

3 hity za 3 vteřiny?

3 hity za 3 vteřiny?

Jsme odborníci na devadesátky. Ukažte se i Vy. Jakmile uslyšíte mezi 11h - 12h ve vysílání rádia Kiss výzvu k zavolání do studia na číslo 210 323 323, volejte. Pokud poznáte 3 hity za 3 vteřiny, vyhrajete 3.000,-. To je nejrychlejší výhra v českém éteru!

Nápověda pro vás: půjde vždy o největší hity 90. let, které dobře znáte z rádia Kiss.

Palce během soutěže drží GeloRevoice a Hopsej.cz.

Hlas má pro každého z nás mimořádný význam. Ať už jste rodič a chcete svému dítěti přečíst pohádku na dobrou noc nebo moderátor, který se chystá zpříjemnit chvíle mnoha posluchačům - všichni se spoléháme na to, že nás hlas v důležité chvíli nezklame. Je okamžitě slyšet, když máme potíže s hlasem kvůli jeho nadměrnému zatížení. Po dlouhém náročném dni můžeme ochraptět nebo hlas „odejde" úplně. Důvodem potíží je vysušená sliznice krku. Řešení v podobě zvlhčení fyziologickým roztokem (např.inhalací) nebo využití některých z babských rad, jsou účinná pouze krátkodobě. GeloRevoice pastilky s unikátním hydrogelem pomáhají při zvlhčení sliznice krku i v dlouhodobém horizontu a jsou vhodnou pomocí a prevencí pro všechny, kteří používají svůj hlas.

Firma HOPsej.cz je specialistou na netradiční sporty a elektromobilitu. Každý den pro vás testujeme nové dopravní prostředky, jejichž recenze najdete na našem Youtube kanálu. Naší srdcovkou jsou elektrické jednokolky, na kterých vás rádi naučíme jezdit nejen v Praze, ale i v dalších městech po ČR. Prohlédněte si naši nabídku na e-shopu HOPsej.cz.