Vojta Sklenář
Poslouchej živě
18:00 22:00

Vojta Sklenář
Jukebox
Ranní Kiss - to nejlepší

18:52 18:54

KAPITÁN DEMO
ZLATÍČKA
LUCAS & STEVE UP TILL DAWN (ON THE MOVE)

60 hodin nevydechneš 2018

60 hodin nevydechneš 2018

Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale chvílemi, které nám vzaly dech. O tom není potřeba diskutovat. Tak co si právě takové chvíle užít?

Jedině s Radiem Kiss 60 HODIN NEVYDECHNEŠ!

Výherci Petra z Vyškova a Marek z Olomouce se stali na 60 hodin lidmi, kteří se nemuseli o nic starat, protože jsme se o ně postarali my. Byli hvězdami, které si víkend užili naplno. A proč říkáme NAPLNO?

_________

PROGRAM

Pátek 15. 6.

V Němčičkách jsme s Markem Ztraceným vyzkoušeli pilotování v simulátoru a ochutnali jsme vína. Přespali jsme ve vídeňském Trend Hotel Schloss Wilhelminenberg.

Sobota 16. 6.

Utratili jsme ve Vídni za hodinu 500 Eur. Zařádili jsme si na překážkové dráze ve Wake Parku Merkur v Pasohlávkách, relaxovali jsme v Aqualand Moravia, zaparili jsme na Oldies Festival v Ostravě, v mezičase vystoupali na Bolt Tower a přespali v zážitkovém Retro hotelu Garage.

Neděle 17.6.

Proletěli jsme se balonem nad Ostravou, sfárali jsme do podzemní expozice v Landek Parku.Poobědvali jsme ve stylové resturaci Route 66, nechali se zmrazit Kryokomoře v Brně, prošli špilberské kasamety, podívali se do v Hlinsku do pekla a přespali v brněnském hotel u automotodromu.

Pondělí 18.6.

Vysílali jsme s Ranním Kissem z Automotodromu Brno a pak? Konec...

Partner akce:

El.Ka Underwear: Stylové spodní prádlo, které tě dostane

Fotogalerie

Načíst další fotky