Noční hlídač
0:00 5:30

Noční hlídač
To nejlepší od 90.let
Ranní Kiss

02:00 02:04

MADUAR
DO IT
SUNRISE AVENUE HOLLYWOOD HILLS

JEDEM DO VILLY!!!

JEDEM DO VILLY!!!

Chceš si užít víkend s Diskopříběhem a Martinem Hájkem? Poslouchej každý pátek večer Diskopříběh a plň zadané úkoly. Každý měsíc na Tebe čeká jeden úkol a když ho splníš dle zadání (nejrychleji, nejlépe, nejvtipněji,...), můžeš na konci měsíce získat jeden ze tří voucherů, díky kterému se s námi vydáš na víkendový pobyt do luxusní Villy Memories. Voucher je pro dvě osoby, takže si s sebou můžeš vzít koho chceš.

Luxusní víkend nás čeká v termínu 10.-12. května 2019. Ano je to tak!!! V květnu se společně vydáme do Fryštáku kousek od Zlína, kde ochutnáme dobrá vína anebo si dáme fantastickou degustační večeři místních farmářských specialit. K dispozici bude sauna, bazén, masáže... Prostě víkend, jaký si zasloužíš.

Připravte se na mejdan ve Ville Memories ve Fryštáku. Soutěžte s Diskopříběhem!

Poslouchejte každý pátek od 19h hudební speciál plný hitů devadesátek a milénia.

Hodně štěstí a ve Ville se na Tebe bude Martin Hájek těšit.

Základní pravidla:

1. Soutěž „Jedem do Villy" vysílaná na rádiu Kiss od 1.2 do 26.4.

2. Soutěže se mohou zúčastnit posluchači starší 18 let.

3. V soutěži jsou 3 vouchery, každý pro dvě osoby k čerpání víkendového pobytu ve Ville Memories ve Frištáku u Zlína v termínu od pátku 10. 5. 2019 do neděle 12. 5. 2019.

4. Vyhlášení výherce každého voucheru proběhne vždy poslední pátek v měsíci v pořadu Diskopříběh.

5. Voucher je nepřenosný, platný pouze na daný termín. Nelze jej proměnit za jinou cenu v dané hodnotě, ani jej nelze v případě nevyužití, či propadnutí z jakéhokoliv důvodu proplatit.

6. Pokud by se výherce nemohl víkendu zúčastnit, dá o tomto faktu vědět, aby mohl být vybrán náhradník z řad soutěžících, kteří plnili úkol.

Všeobecný herní řád.