Roman a Bára
5:30 9:00

Roman a Bára
Ranní Kiss
Dopolední Kiss

08:50 08:53

KESHA
TIK TOK
LOST FREQUENCIES ft. JANIECK DEVY REALITY

Odměňujeme nejvěrnější Kissáky

Odměňujeme nejvěrnější Kissáky

Pozor, pozor, hledají se nejvěrnější posluchači Radia Kiss, které odměníme českou kosmetikou Essenté a roční službou jejich nejlepších odbornic na pleť v celkové hodnotě 100.000 Kč.

Pošlete nám na mail soutez@kiss.cz nebo přes aplikaci Radia Kiss Vaše telefonní číslo a jméno. Od pondělí do čtvrtka si Vás, Kissáky budeme prověřovat. Pokud Vám zavoláme a vy budete vědět, co jsme hráli před chvílí za song, získáte balíček od Essenté v hodnotě 800 Kč.

A teď to hlavní! Vždy v pátek buďte na pozoru!

Pokud Vám 22. března ráno zavolá Roman s Bárou z Ranního Kissu se stejným dotazem a Vy budete znát název hitu, získáte cenu ve výši 20.000 Kč. Tato cena obsahuje 6 kosmetických ošetření výrobky Essenté v celkové hodnotě 9.000 Kč, a to u kterékoliv kosmetičky Essenté uváděné na stránkách www.essente.cz. Zároveň získáte poukaz v hodnotě 11.000 Kč na výrobky této kosmetické značky, z kterého můžete čerpat postupně ve výši 3.000 Kč měsíčně, a to až do úplného vyčerpání celkové částky za zboží.

Pokud Vám zavolá 29. března dopoledne Michal Kavalčík z Dopoledního Kissu se stejným dotazem a Vy budete vědět, co jsme hráli, cena ve výši 30.000 Kč je Vaše. Tato cena obsahuje 8 kosmetických ošetření výrobky Essenté v celkové hodnotě 12.000 Kč, a to opět u kterékoliv kosmetičky Essenté uváděné na stránkách www.essente.cz. Zároveň získáte poukaz v hodnotě 18.000 Kč na výrobky této kosmetické značky, z kterého můžete čerpat postupně maximálně ve výši 3.000 Kč měsíčně, a to až do úplného vyčerpání celkové částky za zboží.

A pozor! Pokud Vám 5. dubna odpoledne zavolá Radek a Aleš z Odpoledního Jumpu se stejným dotazem a Vy budete vědět, co bylo před chvílí v playlistu, získáte cenu ve výši 50.000 Kč. Tato cena obsahuje 12 kosmetických ošetření výrobky Essenté v celkové hodnotě 18.000 Kč, a to u kterékoliv kosmetičky Essenté uváděné na stránkách www.essente.cz. Zároveň získáte poukaz v hodnotě 32.000 Kč na výrobky této kosmetické značky, z které můžete čerpat postupně ve výši 5.000 Kč měsíčně, a to až do úplného vyčerpání celkové částky za zboží.

Essenté je 100% česká kosmetika, která napomáhá ke zlepšování zdravého stavu i vzhledu pokožky. Dopřává luxus v podobě pleťové péče ženám s různými typy pleti a uspokojuje i ty nejnáročnější klientky. Essenté produkty mají špičkové složení. Na kvalitním obsahu výrobce rozhodně nešetří a používá výhradně prvotřídní suroviny.

www.essente.cz

sikiş | seks sohbet hattı | sex izle | sohbet hattı | türkçe porno | sex hattı | apk indir