Roman Anděl
Poslouchej živě
5:30 9:00

Roman Anděl
Ranní Kiss
Dopolední Kiss

07:51 07:55

THE CHAINSMOKERS & COLDPLAY
SOMETHING JUST LIKE THIS
KISS DOPRAVA

Odměňujeme nejvěrnější Kissáky

Odměňujeme nejvěrnější Kissáky

Pozor, pozor, hledají se nejvěrnější posluchači Radia Kiss, které odměníme českou kosmetikou Essenté a roční službou jejich nejlepších odbornic na pleť v celkové hodnotě 100.000 Kč.

Pošlete nám na mail soutez@kiss.cz nebo přes aplikaci Radia Kiss Vaše telefonní číslo a jméno. Od pondělí do čtvrtka si Vás, Kissáky budeme prověřovat. Pokud Vám zavoláme a vy budete vědět, co jsme hráli před chvílí za song, získáte balíček od Essenté v hodnotě 800 Kč.

A teď to hlavní! Vždy v pátek buďte na pozoru!

22. března vyhrál v Ranního Kissu Tomáš, který věděl, co jsme v éteru hráli. Získal cenu ve výši 20.000 Kč. Tato cena obsahuje 6 kosmetických ošetření výrobky Essenté v celkové hodnotě 9.000 Kč, a to u kterékoliv kosmetičky Essenté uváděné na stránkách www.essente.cz. Zároveň získal poukaz v hodnotě 11.000 Kč na výrobky této kosmetické značky.

Sonia Edde volala v Poledním Kissu Petře, která věděla, co jsme hráli a získala cenu ve výši 30.000 Kč. Tato cena obsahuje 8 kosmetických ošetření výrobky Essenté v celkové hodnotě 12.000 Kč, a to opět u kterékoliv kosmetičky Essenté uváděné na stránkách www.essente.cz. Zároveň získala poukaz v hodnotě 18.000 Kč na výrobky této kosmetické značky.

A na závěr soutěže jsme Vám dali cenu za 50.000 Kč. Radek a Aleš z Odpoledního Jumpu zavolali Šárce, která je skutečně věrná posluchačka a věděla, co bylo v playlistu. Cena obsahuje 12 kosmetických ošetření výrobky Essenté v celkové hodnotě 18.000 Kč, a to u kterékoliv kosmetičky Essenté uváděné na stránkách www.essente.cz a poukaz v hodnotě 32.000 Kč na výrobky této kosmetické značky.

Všem výhercům gratulujeme!

Essenté je 100% česká kosmetika, která napomáhá ke zlepšování zdravého stavu i vzhledu pokožky. Dopřává luxus v podobě pleťové péče ženám s různými typy pleti a uspokojuje i ty nejnáročnější klientky. Essenté produkty mají špičkové složení. Na kvalitním obsahu výrobce rozhodně nešetří a používá výhradně prvotřídní suroviny.

www.essente.cz