Roman a Bára
5:30 9:00

Roman a Bára
Ranní Kiss
Dopolední Kiss

08:08 08:11

THE RASMUS
IN THE SHADOWS
SIGALA & PALOMA FAITH LULLABY

Ponožkovice opět v Dopoledním Kissu

Ponožkovice opět v Dopoledním Kissu

Od pondělí 11. června do pátku 15. června můžeš v Dopoledním Kissu u Michala Kavalčíka opět vyhrát ponožky, ale ne ledajaké!

Klub Pánů z Ponožkovic je ponožkovou institucí zaměřující se na pánské ponožky, ale občas svou práci osvěží a to právě výrobou dámských ponožek.

Do tohoto dobrodružství se pouštějí s pokorou a odhodláním.
Slovy sekretáře Klubu Huberta Ponožky: „Obecně platí, že dámské oko je o trošku citlivější na barvy a dámský nášlapník zase na materiál. Vytvořit edici ponožek naplňující či dokonce překonávající dámská očekávání je pro nás velkou výzvou.“
Současná dámská edice končí u kotníků a skládá se tedy z ponožek se zkrácenou či úplně odstraněnou lýtkovou částí. Sekretář Ponožka však popírá, že by se jednalo o kontroverzní snahu pánského spolku vypočítavě odhalit dámské kotníčky.
„Je tomu právě naopak. Mnoho dam v letním období dokonce ponožky vůbec nenosí či odívají něco, čemu se říká, a teď nežertuji, neviditelná ponožka. Oba tyto koncepty považujeme v Ponožkovicích za v podstatě kacířské,“ rozohňuje se lehce Ponožka.
„Dáma z ozdobných důvodů odívající kotníčkové ponožky má tedy často zahalenější nášlapník, než by tomu bylo, pokud by hezkou kotníčkovou ponožku neměla k dispozici.“ Uzavírá spokojeně ponožkový činovník.

Celý rozhor s Hubertem Ponožkou si můžeš přečíst zde.

Dámské kotníčkové ponožky lze objednat na www.ponozkovice.cz.