Vojta Sklenář
18:00 22:00

Vojta Sklenář
Jukebox
Ranní Kiss - to nejlepší

21:21 21:26

SIGALA & PALOMA FAITH
LULLABY
COOLIO C U WHEN U GET THERE

Předvolba za kilo

Předvolba za kilo

Nalaď si v autě Kiss a ulož do převolby!

Nalaď si Kiss do předvoleb svého autorádia. Čím víc předvoleb s radiem Kiss budeš mít, tím víc prachů dostaneš. Za každou předvolbu vyplácíme kilo, maximálně můžeš dostat šest set. A to rovnou na ruku!


Autorádia náhodně vybraných řidičů budou kontrolovat naše Kisspatrolky. Mohou vyrazit kdykoli a kamkoli a to po celé České republice! Takže buďte ve střehu a uložte si co nejvíc předvoleb s Kissem!


Startujeme už brzy!


___________________________________________________________________


Podrobná pravidla soutěže “Předvolba za kilo”

- V ulicích měst po celé České republice se v náhodných dnech a časech pohybují naše Kisspatrolky

- oslovují řidiče otázkou “máte v autorádiu naladěné Radio Kiss a uložené v předvolbě?”

- pokud bude mít řidič na autorádiu na předvolbě prokazatelně naladěnou stanici Kiss, získává od nás finanční výhru – 100Kč

- každou předvolbu odměníme stovkou. To znamená, že pokud budeš mít naladěnou naši stanici např. na šesti předvolbách autorádia, získáváš od nás 600,- Kč!

- Maximální výše jedné výherní částky je 600,- Kč, počítají se pouze předvolby na FM.

- Výhra není nijak soudně vymahatelná a pořadatel si vyhrazuje právo kdykoliv změnit podmínky soutěže.

- Řidiče si patrolky vybírají čistě náhodně, na řidiče, kteří je osloví sami nebudou brát zřetel.

- Soutěže se mohou účastnit pouze řidiči starší 18ti let s automobilem (osobní, nákladní), žádné jiné dopravní prostředky nebudou uznány.

- Ze soutěže jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním či obdobném vztahu s organizátorem soutěže nebo osoby blízké těmto osobám (ust.§116 zákona č.40/1964 Sb., občanského zákoníku, v platném znění) či osoby nepřímo spolupracující na této soutěži. Pokud by přesto došlo k tomu, že vítězem některé z cen se stane osoba uvedená v tomto odstavci, jsou provozovatelé oprávněni odebrat takovému výherci výhru.

- Účastí v této soutěži účastníci souhlasí, že v případě výhry organizátor soutěže má právo využít jejich osobních údajů, obrazových a zvukových záznamů týkajících se účastníků nebo jejich projevu osobní povahy (fotografie, písmo, hlas...) pro reklamní a marketingové účely.

- Jména výherců a fotografie mohou být zveřejněna v médiích a na internetu. Výherce není povinen výhru přijmout. Výhry nejsou vyměnitelné a vymáhání soudní cestou je vyloučeno.

Fotogalerie

Načíst další fotky