Martin Hovorka
Poslouchej živě
7:00 13:00

Martin Hovorka
Kiss víkend
Víkendový Kiss

12:36 12:43

E-TYPE
ANGELS CRYING
KYGO, TINA TURNER WHAT'S LOVE GOT TO DO WITH IT

Přikryjeme celou rodinu

Přikryjeme celou rodinu

Úžasné, hřejivé, heboučké a luxusní. Takové jsou přikrývky a polštáře českého výrobce ložního prádla značky Brotex. V týdnu od 19. do 23. října luxusně povléknou celou Vaši postel. Dovolejte se po výzvě moderátora na linku 210 323 323 jako třetí v pořadí a pokud dobře odpovíte na soutěžní otázku, vyhráváte poukaz v hodnotě 1.500,-. Správnou odpověď najdete vždy na www.brotex.cz. Proto buďte připraveni.

A pozor! V pátek někdo z vás vyhraje hlavní cenu za 5.369,-. Princip soutěže bude stejný, stačí se dovolat a správně odpovědět. Se společností Brotex doslova přikryjeme celou Vaši rodinu.

Výhra:

4 polštáře Luxus plus

1 dvoulůžková přikrývka Luxus plus

2 přikrývky jednolůžkové Luxus plus

Firma Brotex nabízí spoustu skvělých věcí do obýváku, ložnice, dětského pokoje, koupelny nebo kuchyně. Téměř 30 let pro Vás s láskou šije firma Brotex kvalitní ložní povlečení. Nabízí ložní povlečení z hladké bavlny, nežehlivé krepové povlečení, hřejivé flanelové povlečení, velmi luxusní povlečení z bavlněného saténu, ale i hotelové povlečení Atlas gradl. Samozřejmostí je dětské povlečení do malé postýlky i na velkou postel.

Dopřejte si i Vy odpočinek pod lůžkovinami značky Brotex!