Martin Hovorka
Poslouchej živě
7:00 13:00

Martin Hovorka
Kiss víkend
Víkendový Kiss

11:04 11:08

LAS KETCHUP
ASEREJE
AVICII WAKE ME UP

Soutěž o parfémy The Dream od Asombroso

Soutěž o parfémy The Dream od Asombroso

Když se řekne „vysněná žena" nebo „vysněný muž", kdo se vám vybaví jako první? Najdete v sobě odvahu a pozdravíte v živém vysílání rádia Kiss Vaší vysněnou osobu, s kterou Vás telefonicky propojíme? Bude na vás, jak tuto možnost využijete, ale odměna bude úžasná! Oba získáte ten nejlepší Vánoční dárek. Nový parfém Asombroso The Dream od Osmanyho Laffity pro vysněnou ženu a vysněného muže.

Co pro registraci do soutěže musíte udělat?

1. napište Vaše jméno a Vaše telefonní číslo

2. napište jméno vysněné partnerky / vysněného partnera a telefonní číslo na ni / na něj

3. vše odešlete na mail soutez@kiss.cz

4. čekejte, až Vám ze studia zavoláme, příležitostí bude mnoho

Během celého týdne rozdáme parfémy za 75.600,- Kč.

Parfém Asombroso The Dream Woman osloví ženu, která je citlivá, nebojí se jít si za svým snem a vychutnává si každou vteřinu, bez ohledu na čas a místo. Život je pro ni výzvou, kterou zvládá silou sebevědomé ženy, ovšem s hravostí dítěte. Úvodu této euforické vůně kraluje sladký koktejl šťavnatých broskví a hrušek, podtržený rafinovanou vůní černého rybízu. Dřevité teplé tóny mimózy a omamného jasmínu zahřívají srdce parfému. Společně s opojnými pomerančovými květy a pudrovou elegancí irisu tvoří jedinečnou a delikátní kompozici. Působivý závěr vykouzlí afrodiziakální vanilka, zemitá pačuli a svůdně hořko-sladké tonkové boby. S touto vůní se budete každý den a v kterékoli roční době cítit jako ve snu.

Parfém Asombroso The Dream Man naučí muže znovu snít. Posílí jejich sebedůvěru a zažehne jim v očích mladistvé jiskry, které ženy v kombinaci s vášnivou a mužnou silou tolik milují. Nejprve vás zaujme smyslná a tajemná vůně pepře, která společně s vodními tóny a osvěžující limetou vytváří jedinečný energizující elixír, prozářený exotickým bergamotem. Srdce voňavého snu tvoří cedrové dřevo, starověký symbol hojnosti, plodnosti a duchovní síly, a afrodiziakální pačuli. O provokativní závěr se postará luxusní ambra, santalové dřevo a povzbuzující smyslný mošus. Asombroso The Dream Man je podmanivá návyková vůně pro celoroční nošení a každou příležitost.

Vánoční dárky nakupujte na www.asombroso.cz.