Martin Hájek
18:00 23:00

Martin Hájek
Diskopříběh
To nejlepší od 90.let

19:06 19:44

KISS
DISKOPŘÍBĚH
CALVIN HARRIS feat. PHARRELL WILLIAMS, KATY PERRY & BIG SEAN FEELS

Soutěž o set MY SECRET Botoplatinum od For life & Madaga

Soutěž o set MY SECRET Botoplatinum od For life & Madaga

Vyhrajte v Ranním Kissu set od české profesionální kosmetiky na francouzských základech For life & Madaga MY SECRET Botoplatinum za 3.200 Kč. Stačí splnit jednoduchý úkol, který dostanete od Romana a Báry a tato luxusní cena je Vaše.

Set MY SECRET Botoplatinum obsahuje:

1x Botoplatinum krém 50ml

1x Botoplatinum elixír 15ml

MY SECRET Botoplatinum je výsledkem nejmodernějších výzkumů a poznatků kosmetologie v oblasti působení superaktivních látek, vyvinutých k redukci vrásek a prevenci stárnutí pleti. Redukuje hloubku vrásek a zlepšuje vzhled výrazových linií. Expresní optická výplň vrásek. Navazuje na úspěšnou luxusní řadu 24K GOLD.

For life & Madaga

For Life spol. s r.o. vznikla v roce 1993. Primárním zaměřením jsou výrobky profesionální kosmetické péče určené pro ošetření v kosmetických salonech. Bohatá je i řada přípravků pro domácí péči. For life & Madaga vyrábí také přípravky pro velmi citlivou kůži (např. alergiků, ekzematiků a kojenců). Moderně vybavené laboratoře a velmi přísné sledování jakosti každého produktu jsou spolehlivou zárukou kvality. V současné době - po několika letech usilovné práce je FOR LIFE spol. s r.o. uznávanou odbornou společností s významnou pozicí na trhu.

Více informací o dalších produktech najdete na www.forlifemadaga.com.