Vojta Sklenář
Poslouchej živě
18:00 22:00

Vojta Sklenář
Jukebox
Ranní Kiss - to nejlepší

18:52 18:54

KAPITÁN DEMO
ZLATÍČKA
LUCAS & STEVE UP TILL DAWN (ON THE MOVE)

Soutěž s Nakladatelstvím Portál

Soutěž s Nakladatelstvím Portál

Nový školní rok je na naplno rozjetý, tak co podpořit dětskou fantazii ještě trochu víc. Od pondělí 17. 9. soutěžíme každý všední den v Poledním Kissu u Soni Edde o dětské knížky. Odpověz správně na soutěžní otázku a výhra je Tvá.

Knihy přináší Nakladatelství Portál, které vydává kvalitní dětskou literaturu, snaží se vybírat texty mající přesah nebo přidanou hodnotu. Nedílnou součástí jsou ilustrace v nejlepší tradici české umělecké tvorby. Podporují hravost, fantazii, tvořivost a myslí i na ty, kteří budou s dětmi knihy číst. Aby je to také bavilo.

O co hrajeme?

Haló, haló, paní Kočko! Obrázková kniha o myších brášcích obsahuje všechno, co má dětská knížka pro nejmenší čtenáře mít: bláznivé a mistrovsky úchvatné ilustrace, rošťáctví, humor, jednoduchý příběh plný napětí, chytlavou říkanku a poselství o hodnotě spolupráce a přátelství, které překonaná všechny nesnáze.

Jedná se o jednu z nejoblíbenějších dětských obrázkových knih na Slovensku. Kniha získala Zlaté jablko na BIB 2005 a byla přeložená do angličtiny, němčiny a korejštiny. Pro nejmenší děti může být tato kniha prvním setkáním se světem opravdového výtvarného díla. Mnohé slovenské mateřské školy si knihu zvolily při vysvětlování hodnoty přátelství.
Určeno především pro děti ve věku 3-8 let.

Knihu koupíte na e-shopu Portálu.