Noční hlídač
Poslouchej živě
0:00 5:30

Noční hlídač
To nejlepší od 90.let
Ranní Kiss

02:55 02:59

ALEXIA
SUMMER IS CRAZY
PULP DISCO 2000

Tipovali jste kolik oken a dveří vyrobil Oknotherm

Tipovali jste kolik oken a dveří vyrobil Oknotherm

Kolik oken a dveří vyrobil Oknotherm za téměř 30 let? Volali jste nám svůj tip do vysílání rádia Kiss nebo jste nám ho psali na www.oknotherm.cz. Finále soutěže proběhne v pondělí 5. října v Ranním Kissu, kdy zavoláme dvěma z Vás, kteří se svým tipem nejvíce přiblížíte správnému číslu.

Oknotherm

Jsme rodinná firma Oknotherm, která je na trhu téměř 30 let. Velmi nám záleží na kvalitě, proto kromě veškerého záručního servisu poskytujeme i ten pozáruční. Vyrábíme plastová, dřevěná, hliníková okna i dveře. Trendem jsou nyní okna dřevohliníková, zevnitř útulné dřevo, zvenčí bezúdržbový hliník nebo ekonomičtější varianta plastohliníková okna.

Pro dřevěná okna nakupujeme české dřevo a naše okna jsou exkluzivně ošetřena třífázovou dílcovou metodou. Jednotlivé části dřevěných oken ještě před jejich samotným sklížením, oproti jiným výrobcům, nejprve naimpregnujeme. Tím ochráníme nejchoulostivější část oken - rohy.

Veškerá plastová okna a dveře zpracováváme z profilů německé VEKY a to z profilů výhradně ve třídě A, jež je na plastovém okně vlastně ten nejdůležitější parametr.

Hliníková okna, dveře a stěny vyrábíme z německého profilového systému heroal.

Aktuálně Vám nabízíme dvě novinky ve výrobě našich plastových oken s nadčasovým designem, které nejlépe vyhovují současným městským trendům v moderní architektuře. První novinkou jsou 3 nové elegantní dekory a především jedinečnou povrchovou úpravu plastových oken z profilu VEKA, která se jmenuje SPECTRAL. Povrch s „anti - graffiti" efektem odpuzuje nečistoty, snadno se čistí a nezůstávají na něm žádné otisky prstů. Matný efekt dodá oknům mimořádný podmanivý vzhled.

Okna a dveře, kromě České Republiky, máme po celém světě - v USA, na Špicberkách, ve Švédsku, v Itálii, samozřejmě u našich sousedů v Rakousku a Německu.

Více o nás a našich produktech najdete na www.oknotherm.cz.

Fotogalerie

Načíst další fotky