Noční hlídač
Poslouchej živě
0:00 5:30

Noční hlídač
To nejlepší od 90.let
Ranní Kiss

05:04 05:07

LA VISION & GIGI D'AGOSTINO
HOLLYWOOD
DR. ALBAN LOOK WHO'S TALKING NOW

Vyhrajte poukaz za 2000 na spodní prádlo Sassa

Vyhrajte poukaz za 2000 na spodní prádlo Sassa

Vzrušující... Sexy... Jednoduché... A přitom funkční. Takové je perfektně padnoucí dámské prádlo německé značky Sassa s třicetiletou tradicí, které Vám přináší Sassamode a nyní i rádio Kiss.

Opět podpoříme Vašeho soutěžního ducha. Od pondělí 17. února můžete na Kissu vyhrávat poukazy za 2000,- na Vámi vybrané zboží. Od moderátorů se dozvíte otázku a odpověď na ni najdete na www.sassa.cz. Mějte připravené telefony a linku 210 323 323. Soutěžit se bude 2x denně. Držíme palce.

Objevte okouzlující prádlo značky Sassa. Sassa nabízí prádlo pro každou příležitost, klasické, módní, funkční či velmi ženské - módní vzory a trendové barvy jsou zaručeny. V e-shopu Sassa najdete velký výběr prádla různých kolekcí a stylů - funkční podprsenky, vyztužené podprsenky, push-up podprsenky, podprsenky z high-tech materiálu spacer, sportovní podprsenky a body. Naleznete zde různé styly kalhotek, jak kalhotky klasického střihu, tak i kalhotky módních střihů panty a string a stahovací kalhotky. Kolekce Sassa Loungwear nabízí to pravé oblečení pro uvolnění a relaxaci. Měkké a pohodlné noční košilky, domácí trika a kalhoty, lehké župany vám zaručí to největší pohodlí při odpočinku. Kolekce plavek Sassa je jedinečná v tom, že si vrchní a spodní díly plavek můžete libovolně kombinovat podle své nálady. Vyberete si k topu několik kalhotek a změňte si svůj look, kdykoliv se Vám zachce. Nechte se okouzlit svůdnými kolekcemi spodního prádla a plavek Sassa.

Fotogalerie

Načíst další fotky