Noční hlídač
Poslouchej živě
4:00 7:00

Noční hlídač
To nejlepší od 90.let
Kiss Activ víkend

06:25 06:29

SWEETBOX
EVERYTHING'S GONNA BE ALRIGHT
ROBIN SCHULZ feat. ALIDA IN YOUR EYES

Vyhrajte poukaz za 2000 na spodní prádlo Sassa

Vyhrajte poukaz za 2000 na spodní prádlo Sassa

Vzrušující... Sexy... Jednoduché... A přitom funkční. Takové je perfektně padnoucí dámské prádlo německé značky Sassa s třicetiletou tradicí, které Vám přináší Sassamode a nyní i rádio Kiss.

Opět podpoříme Vašeho soutěžního ducha. Od pondělí 17. února můžete na Kissu vyhrávat poukazy za 2000,- na Vámi vybrané zboží. Od moderátorů se dozvíte otázku a odpověď na ni najdete na www.sassa.cz. Mějte připravené telefony a linku 210 323 323. Soutěžit se bude 2x denně. Držíme palce.

Objevte okouzlující prádlo značky Sassa. Sassa nabízí prádlo pro každou příležitost, klasické, módní, funkční či velmi ženské - módní vzory a trendové barvy jsou zaručeny. V e-shopu Sassa najdete velký výběr prádla různých kolekcí a stylů - funkční podprsenky, vyztužené podprsenky, push-up podprsenky, podprsenky z high-tech materiálu spacer, sportovní podprsenky a body. Naleznete zde různé styly kalhotek, jak kalhotky klasického střihu, tak i kalhotky módních střihů panty a string a stahovací kalhotky. Kolekce Sassa Loungwear nabízí to pravé oblečení pro uvolnění a relaxaci. Měkké a pohodlné noční košilky, domácí trika a kalhoty, lehké župany vám zaručí to největší pohodlí při odpočinku. Kolekce plavek Sassa je jedinečná v tom, že si vrchní a spodní díly plavek můžete libovolně kombinovat podle své nálady. Vyberete si k topu několik kalhotek a změňte si svůj look, kdykoliv se Vám zachce. Nechte se okouzlit svůdnými kolekcemi spodního prádla a plavek Sassa.

Fotogalerie

Načíst další fotky