Noční hlídač
Poslouchej živě
0:00 5:30

Noční hlídač
To nejlepší od 90.let
Ranní Kiss

   

KISS
To nejlepší od 90. let

Vyhrajte v Ranním Kissu kosmetiku od For Life & Madaga

Vyhrajte v Ranním Kissu kosmetiku od For Life & Madaga

Léto je v plném proudu, proto nezapomeňte od 10. do 14. srpna soutěžit v Ranním Kissu o set dermato-kosmetických přípravků 2DERM v hodnotě 1718,- od české kosmetiky na francouzských základech For life a Madaga.

Balíček obsahuje:

2Derm Bariérový krém Transparent (zamezuje stárnutí kůže vlivem UV záření a je vhodný na obzvlášť citlivou pokožku i u dětí)

2Derm Bariérový krém Color

2Derm čistící duobáse

Pro dlouhodobou péči o hypersenzitivní, citlivou a rizikovou kůži, když PŘEDČASNĚ STÁRNE, JE PODRÁŽDĚNÁ, OLUPUJE SE, SVĚDÍ, PÁLÍ, BOLÍ. Péče o poškozenou (rizikovou) a nadměrně citlivou kůži je velmi obtížná záležitost. Je třeba si uvědomit, že pokud má pokožka sníženou schopnost své ochranné bariérové funkce, je a bude nadměrně citlivá až do doby, kdy takto poškozená bariérová funkce bude znovu obnovena. K poškozené kůži je třeba přistupovat citlivě a pečlivě zvažovat každý krok k nápravě, jelikož reaguje na téměř všechny podněty zvýšenou senzitivitou - reakcí. Klinická ověření prokázaly, že po aplikaci emulzního systému 2DERM dochází velmi rychle k reparaci poškozené pokožky, zmírnění svědění, odstranění podráždění, snížení suchosti a celkově rychlejší regeneraci. 2DERM je velmi vhodný k péči o pokožku dětí i dospělých s citlivou, suchou a jinak disfunkční kůží.

Více na www.forlifemadaga.com.