Aleš a Radek
14:00 18:00

Aleš a Radek
Odpolední Jump
Jukebox

   

KISS
To nejlepší od 90. let

Odpolední Jump

Odpolední Jump

Čááááu,

...my Tě zdravíme, jsme Odpolední Jump - Radek Hrdina a Aleš Matoušek. Jinak polomagoři na vycházce, nebereme se nijak vážně a vážně nás skoro nic nebere. Není nám nic a nikdo svatý. Kvalitu na Kissu najdeš všude, v každém pořadu, ale super kvalitu, opravdu tu nejvíc super kvalitu rozhlasového vysílání, tu v Odpolední Jumpu najdeš skutečně vždycky! Ale dobře, jsme tu každý všední den od 14h do 18h, pro sváteční oslavence máme báseň, čekej soutěže (o zájezdy, o trička, hadry, prachy...jasně, že ne každý den).

A po legendárním A-Z kvízu přicházíme s další populární a vědomostní soutěž - Práskni buňky přes koule. V Odpoledním Jumpu hned 3x, vždy okolo 45. minuty. Nejširší záběr otázek, jaký si dokážeš představit. Kdy byla bitva na Bílé hoře anebo co nosila víla Amálka na své hlavě? Tak Práskni svoje buňky přes koule!

A už víš, co je CoDžaVy? Přece „Co Jump Vymyslí". Soutěž, ve které Ti pokládáme 4 - 5 otázek na které musíš odpovědět aniž bys celou dobu věděl(a), o čem se spolu bavíme. Takže pak díky našim všetečným otázkám, které úplně nemusí mít s danou věcí spojitost, tu věc vyhraješ. Víc Ti to popsat nemůžeme. Tohle musíš slyšet.

Chceš se nám ozvat? Nahraj vzkaz přes aplikaci Radia Kiss, zavolej na 601 111 601, nebo napiš mail.

Aleš Matoušek - amatousek@kiss.cz

Radek Hrdina - rhrdina@kiss.cz

  Zpět