Martin Hájek
10:00 14:00

Martin Hájek
Kiss 10-14
Odpolední Jump

10:35 10:39

DOUBLE YOU
PLEASE DON'T GO
DAVID GUETTA, CEDRIC GERVAIS & CHRIS WILLIS WOULD I LIE TO YOU?

KISSPARTY 2024! Letní párty, kterou nesmíte propásnout!

KISSPARTY 2024! Letní párty, kterou nesmíte propásnout!

Léto 2024 opět přináší neopakovatelnou sérii Kissparty, synonymum pro nezapomenutelné zážitky, hudbu a setkání s oblíbenými moderátory a DJs rádia Kiss. Připravte se na letní večery plné nekonečné zábavy a skvělé atmosféry. Moderátoři a DJové Rádia Kiss, včetně Míši, Romana, Tomáše, Michala, Radka či Jirky a spousty dalších vašich oblíbenců se postarají o nezapomenutelný hudební zážitek. Máte jedinečnou příležitost si nejen poslechnout vaše oblíbené hity, ale i osobně se s nimi setkat.

Kdy a kde?

10. srpna se necháme unést atmosférou Letního kina v Písku. Předprodej zde!

31. srpna prožijeme magický večer v Amfiteátru Loket, kde vystoupení Londonbeat, Twenty 4 Seven a DJ Quicksilver. Předprodej zde!

13. září zakončíme léto v Pivovarské zahradě v Českém Krumlově. Předprodej zde!

Kromě excelentní hudby, toho nejlepšího z 90. let, na vás čeká světelná show, bohaté výčepy a občerstvení. Každá Kissparty je unikátní kombinací léta, hudby a zábavy!

Nezapomeňte poslouchat vysílání rádia Kiss a sledovat naše stránky pro nejnovější informace o tom, kdo z týmu Radio Kiss se objeví na jednotlivých akcích. Držte se na pozoru, ať vám nic neunikne.

Generálním partnerem Kissparty je společnost Comfort goup, s.r.o., která je zaměřena na stavebně technické služby v oblasti posudků, projektových a energetických prací včetně komplexního servisu pro vypracování podkladů pro dotační programy Nová zelená úsporám a Oprav dům po babičce. Společnost jako taková se těmito službami zabývá již 15 rokem s průběžnými kladnými výsledky všech realizovaných služeb.

Každý zákazník, který nyní uvažuje o zateplení svého domu s velice štědrou dotační podporu může tak prostřednictví Comfort group a projektu www.sprava-dotaci.eu získat komplexní vypracování projektové dokumentace na dům, energetické hodnocení až po podání a vyřízení dotace s vyplacením financí na účet žadatele. Reference z této oblasti sahají až do roku 2009 kdy poprvé v ČR byl spuštěn program Zelená úsporám.

Firma je nadále ve spolupráci s mnohými realizačními partnery, které je schopna doporučit k realizaci s garancí velice slušné ceny a vysoké kvality zpracovaných staveních prací.

Hledáte-li spolehlivost a zkušenost v oblasti rekonstrukcí staveb a získání dotací, neváhejte společnost kontaktovat k přípravě nezávazné nabídky.

Těšíme se na vás na některé z Kissparty 2024!