Roman Anděl
Poslouchej živě
5:30 9:00

Roman Anděl
Ranní Kiss
Dopolední Kiss

07:05 07:09

MASTERBOY
MR. FEELING
CINDINHO AND DOCA RAP DAS ARMAS

Odpolední Jump

Odpolední Jump

Čááááu,

...my Vás zdravíme, jsme Odpolední Jump - Radek Hrdina a Aleš Matoušek. Jinak polomagoři na vycházce, nebereme se nijak vážně a vážně nás skoro nic nebere. Není nám nic a nikdo svatý. Kvalitu na Kissu najdete všude, v každém pořadu, ale super kvalitu, opravdu tu nejvíc super kvalitu rozhlasového vysílání, tu v Odpolední Jumpu najdete skutečně vždycky! Ale dobře, jsme tu každý všední den od 14h do 18h, pro sváteční oslavence máme báseň, čekejte soutěže (o zájezdy, o trička, hadry, prachy... jasně, že ne každý den).

A po legendárním A-Z kvízu přicházíme s další populární a vědomostní soutěž - Práskni buňky přes koule. V Odpoledním Jumpu hned 3x, vždy okolo 45. minuty. Nejširší záběr otázek, jaký si dokážete představit. Kdy byla bitva na Bílé hoře anebo co nosila víla Amálka na své hlavě? Tak práskněte svoje buňky přes koule!

A už víte, co je CoDžaVy? Přece „Co Jump Vymyslí". Soutěž, ve které Vám pokládáme 4 - 5 otázek, na které musíte odpovědět, aniž bys celou dobu věděli, o čem se spolu bavíme. Takže pak díky našim všetečným otázkám, které úplně nemusí mít s danou věcí spojitost, tu věc vyhrajete. Víc Vám to popsat nemůžeme. Tohle musíte slyšet.

Chcete se nám ozvat? Nahrajte vzkaz přes aplikaci Radia Kiss, zavolejte na 601 111 601, nebo napište mail.

Aleš Matoušek - amatousek@kiss.cz

Radek Hrdina - rhrdina@kiss.cz