Martin Hovorka
7:00 13:00

Martin Hovorka
Kiss Aktiv víkend
Kiss víkend

09:08 09:12

LADY GAGA
POKERFACE
TIESTO x AVA MAX THE MOTTO

Sonia Edde

Sonia Edde

Haloo, ťuk, ťuk, kdo tam? To je Vaše Sonička - Kozička, kterou na Kissu slýcháte vždy od 12h do 14h. Jejím úkolem je zpříjemňovat Vám polední pauzu a po ní Vás pak tak trochu nakopnout! Rádio miluje a ani nemůžu říct, že je to práce. Tohle je prostě láska, kterou miluje už přes 10 let, ale Kiss a Kissáci jsou rodina, kterou nikdy na žádném jiném rádiu nezažila.

Krom rádia Kiss ji můžete vidět na Prima COOL, kde moderuje další praštěnou rubriku Úplně debilní zprávy. Sonia říká, že kdo je ještě nezná, je povinností se na to podívat. Každý všední den zažijete 2 až 3 minuty, které podráždí Vaši bránici. Už sám název vypovídá mnohé. Kromě zpráv jste ji mohli vidět v talentové soutěži ČeskoSlovensko má talent, kde společně s kolegou Kubou Kotkem moderovala aftershow. Její druhou láskou je určitě muzika. Sonia je zpěvačka a snaží se i skládat. Její tvorbu můžete slyšet nejen na Kissu, ale pod Sonia Edde i na YouTube. Dále se věnuje osobnímu rozvoji a disciplíně, která ji také jen tak neomrzí.

„Jedno velké DĚKUJI, za to že ladíte, že s námi přes naší apku komunikujete, za to že jste prostě naše jedna velká rodina. Jsem šťastná, že mohu být její součástí a doufám, že ladit budete i v roce 2020, slyšíme se po o na Kissu, lovjuuu vás."

 

sonia.edde@kiss.cz

  Zpět