Martin Hájek
10:00 14:00

Martin Hájek
Kiss 10-14
Odpolední Jump

10:32 10:34

URBANO ALL STARS
90'S FEELS LIKE HOME
DOUBLE YOU PLEASE DON'T GO

Sonia Edde

Sonia Edde

Moderátorka, zpěvačka a Djka, kterou na Kissu můžete slýchat v Noční Show rádia Kiss. Rádio Kiss není její první rádiovou zkušeností, ale jak sama říká, rozhodně je to její srdcová záležitost.

Sonia má zkušenosti i s televizním vysíláním, zdobila titulní stranu prestižního pánského magazínu Playboy, ale rádia se i přes spoustu jiné práce nikdy nevzdala a doufáme, že ani nevzdá. Na otázku co by o sobě řekla Vám, posluchačům Kissu, odpověděla: "Raději nic!".

Od dětství zpívá, své songy si většinou sama skládá a teď k tomu doplnila ještě Djing. Další její láskou je příroda, cestování, její fenka Bibi a taky osobní rozvoj, kterému se Sonia Edde věnuje i na stejnojmeném Youtube kanále. Málokdo to o ní ví, ale je certifikovaný coach a pomáhá lidem naplňovat své cíle.

„Jedno velké DĚKUJI, za to že ladíte, že s námi přes naší apku Kissu komunikujete, za to že jste prostě naše jedna velká rodina a nikdy nás nenecháte ve štychu. Jsem šťastná, že mohu být součástí téhle family a díky za to. Slyšíme se po O na Kissu, kiss."

sonia.edde@kiss.cz

  Zpět