Noční hlídač
Poslouchej živě
0:00 7:00

Noční hlídač
To nejlepší od 90.let
Kiss Activ víkend

04:30 04:34

DANZEL
PUMP IT UP
CALVIN HARRIS & DUA LIPA ONE KISS

Sonia Edde

Sonia Edde

1. Jak jsi se dostala za mikrofon?

Od mikrofonu k mikrofonu, už od 15ti let jsem se věnovala zpěvu mé druhé lásce. Bohužel i já v životě narazila na nějaké ty padouchy a když mi díky různým smlouvám zakázali veřejně zpívat, tak jsem se pustila do moderování.

 

2. Jaké byly Tvé začátky v rádiu?

Z plesu rovnou do rádia. Zhruba před 10ti lety začínalo u nás v Jihlavě nové sice menší, ale pohodové lokální rádio a tenkrát mi kamarád moderátor řekl, pojď a zkus to. Tak jsem šla a zkusila to. No začátky byly kruté, šla jsem hned do denního vysílání a protože jsem byla velká trémistka, nebylo to nic jednoduchého, ale tu práci jsem si zamilovala od první chvíle a jsem štastná a vděčná, že v životě můžu dělat to, co mě opravdu baví a naplňuje.

 

3. Vzpomeneš si na Tvůj největší trapas
v éteru? Jaký byl?

Ano vzpomínám a to celkem živě. Takové ty běžné situace, kdy člověk zapomene vypnout mikrofon a něco plácne, no to se stává, ale to by to nebyla Sonia, kdyby neměla zase něco extra. Bylo to takové to novoroční vysílání, kdy jsem šla rovnou ze Silvestra do vysílání a při jednom přeřeku jsem zkomolila jméno Stanislavu Humlovi na Stanislav Hemla, na čemž by nebylo nic tak hrozného (každý se někdy sekne), kdybych se tomu nezačala strasně smát a nezopakovala to ještě 10x, bohužel to přišlo vtipné jenom mě.

 

4. Když nejsi v rádiu, kde Tě posluchači mohou najít?

Když nejsem v rádiu, tak jsem v televizi a natáčím další COOLfeed na Prima COOL anebo makám na své další desce ve studiu. A když přece jen chvilka zbyde, zamířím do fitka anebo vezmu svého Pana Vidličku a jdeme si zaběhat někam do přírody. Ps: Pan Vidlička je můj 3-nohý pejsek.

 

5. Jaké je podle Tebe ideální místo k odpočinku?

Určitě v přírodě.

 

6. Co děti?

Jsou moc fajn, hlavně když spinkají.

 

7. Na co by se Tě Kissáci nikdy neměli ptát?

No to přece nemůžu říct, protože by se mě na to samozřejmě hned zeptali. A když nechci, aby se na to ptali, nesmím přece říct, na co nechci, aby se mě zeptali, aby se mě na to nezeptali, takže tak.

  Zpět