Petr Vágner
15:00 18:00

Petr Vágner
Odpolední Kiss
Jukebox

16:06 16:14

FLO-RIDA
WHISTLE
MILOW HOWLING AT THE MOON

Novinky

Yesman - Bára zpívá Aviciiho (tribute)

Yesman - Bára zpívá Aviciiho (tribute)

Opustit svět v tak nízkém věku je opravdu smutné a tak jsme Aviciimu chtěli dát poctu alespoň Yesmanem. Roman Anděl dal Báře Tlučhořové v Ranním Kissu za úkol, ať přezpívá jeho nejznámější song Wake me up a takhle to dopadlo...

Číst více
Michal rozdává lístky na Enrique Iglesiase

Michal rozdává lístky na Enrique Iglesiase

7. a 8. května vystoupí v pražské O2 Areně Enrique Iglesias. Pokud nemáš lístky, Michal Kavalčík tě tam dostane.
Poslouchej od pondělí do středy (23. - 25. dubna) Dopolední Kiss Michala Kavalčíka a můžeš získat dvě vstupenky na první ze dvou pražských koncertů. Holky, to musíte vyhrát!   Španělská popová megastar Enrique Iglesias, který v Praze koncertoval v prosinci 2016, svým fanouškům tehdy slíbil, že se do České republiky brzy vrátí. Nyní...

Číst více
Miloš Knor v Odpoledním Kissu

Miloš Knor v Odpoledním Kissu

V úterý 24. dubna dorazí do Odpoledního Kissu Peti a Petra moderátor, komik a scénárista Miloš Knor . Prozradí něco ze zákulisí svého života a v neposlední řadě Tě pozve na festival Mezi Ploty . Kdo ví, třeba získáš volňásky a o zábavu poslední květnový víkend budeš mít postaráno. Na fesťáku se můžeš těšit např. na Vojtu Dyka, Tomáše Kluse, Slzu a další.

Číst více
129. prodejna Kaufland v ČR se otevírá v Blanenské ulici v Kuřimi a Kisspatrolky budou u toho!

129. prodejna Kaufland v ČR se otevírá v Blanenské ulici v Kuřimi a Kisspatrolky budou u toho!

Nejnovější, 129. prodejna Kaufland v ČR se otevírá v Blanenské ulici v Kuřimi, ve čtvrtek 26.4.2018.
Při nákupech v nové prodejně se můžete těšit na nový, přehlednější způsob značení sortimentních úseků, samoobslužné pokladny, pultový prodej masa včetně drůbeže, širší uličky, nižší regály  a  příjemnější a vzdušnější nákupní prostředí. Navíc zde můžete nově najít speciální sortiment "To go" pro rychlý nákup....

Číst více
Yesman - Báry příběh v různých žánrech

Yesman - Báry příběh v různých žánrech

Další Yesman Ranního Kissu proběhl v tradičním čase, tedy v 7:28h. Úterní úkol, na který se nesmí říct ne, připadl na Báru, která musela vyprávět příběh na téma "Kterak Bára vyrazila se svým prvním klukem na festival, ale vrátila se s jiným". Roman byl ten, který měnil žánry příběhu. Jak to nakonec dopadlo?

Číst více
Tomáš Verner je YesMan

Tomáš Verner je YesMan

Krasobluslař Tomáš Verner byl hostem úterního Ranního Kissu
Vzhledem k tomu, že se Tomáš věnuje i moderování, pokec s ním stál za to. Hlavním tématem byl muzikál Sněhurka na ledě, kde si Tomáš zahraje prince. K tomu samozřejmě rozdal spoustu lupenů, ale bohužel neunikl ani YesManovi. Jak se s tím popral? Podívej se na video.

Číst více
Rozhovor s Kamilou Špráchalovou se trochu zvrhnul

Rozhovor s Kamilou Špráchalovou se trochu zvrhnul

Měl to být úplně normální rozhovor, ale dopadlo to úplně jinak.
Hostem úterního Odpoledního Kissu Petra Vágnera a Petry Reisinger byla herečka a dabérka Kamila Špráchalová. Kamilu známe hlavně z mnoha seriálů a filmů, které nadabovala. Samozřejmě, že dabovala i mnoho milostných scén. No a to inspirovalo Petru k pěkné kulišírně. Přemluvila Kamilu a Petra, který je herec a tudíž má s dabingem také zkušenosti, aby si to rozdali spolu přímo v přímém...

Číst více
Velikonoční Yesman

Velikonoční Yesman

Vzhledem k tomu, že je velikonoční týden, úterní Yesman byl v tomto duchu. Vyfukování vajíček, velikonoční koledy, kraslice, to vše bylo. Tuto atmosféru jsme si nemohli nechat pro sebe, a tak jsme vyrazili do ulic.

Číst více
Kiss Shop

Kiss Shop

Miluješ Kiss? Tohle musíš mít!
Pro opravdové Kissáky jsme připravili kolekci zboží, kterou prostě musíš mít. Čepici s logem, hrnek s červeným gumovým víčkem, který nepálí, ikdyž máš rád horkou kávu a tričko ve stylu devadesátých let. Trička máme ve všech velikostech, a samozřejmě také pánskou i dámskou variantu. Objednávej hned teď pomocí fomuláře na konci tohoto článku.   čepice - 220 Kč   hrnek - 250 Kč   tričko...

Číst více
Yesman - Pojídání býčích žláz

Yesman - Pojídání býčích žláz

Yesman Ranního Kissu byl tento týden trochu ostřejší. Bára chodila v úterý bosíma nohama po legu a tak bylo jasné, že musela přijít odplata. Hádanka Romanovi napověděla, o co půjde: Za mlada byl malý býček, v dospělosti bez kuliček. Podívej se na video, jak vše dopadlo.

Číst více
Pohádkový Yesman

Pohádkový Yesman

Pohádka, kterou předem neznáme, ale musíme ji zahrát... S tím do studia za Romanem a Bárou přišel Tom a pak to začalo. Co se všechno dělo a o čem pohádka byla? Podívej se na video.

Číst více
Yesman - Bára v temné komoře

Yesman - Bára v temné komoře

Jedinou nápovědu, kterou Bára na úterního Yesmana dostala bylo to, že si nemá dělat culík a ať si pro jistotu vezme náhradní tričko. Zakryli jí oči a odvedli do tmavé místnosti, kde začala plnit úkoly. Malovala obrázek, jedla špagety s pálivým kečupem a na závěr? Čekala na osminového "kámoše". Podívej se na video, pobavíš se :)

Číst více
Představení nového songu Ranního Kissu

Představení nového songu Ranního Kissu

Vzpomínáš na Yesmana, kdy měl Roman za nesplnění úkolu připravit song od Hanky Zagorové Proč nejsi větší? Den D nadešel a song je venku! Pomohla mu s ním Bára a hlavně Martin Hájek, který celý remix vytvořil a za to mu patří OBROVSKÝ DÍÍÍK. Navíc k tomu mají i videoklip. Tady je!    

Číst více
V Tajemném zvuku jsme rozdávali peníze

V Tajemném zvuku jsme rozdávali peníze

V Tajemném zvuku jsme tentokrát soutěžili o peníze. Tři tajemné zvuky nebyly problémem a byly uhodnuty poměrně rychle. Našim výhercům přinesli dohromady 20.000,-. Všem gratulujeme a slibujeme, že v tom budeme pokračovat. Ve videu uvidíš poslední tajemný zvuk, který přinesl Pavlovi z Ostravy 8.500,-.

Číst více
YesMan - Biatlonista Roman

YesMan - Biatlonista Roman

ZOH nám sice již skončili, ale v okolí rádia to těmito hrami opět ožilo. I přes to, že Michal Krčmář byl fantastický a jeho výkon obdivujeme, toužili jsme po zlaté medaili v biatlonu. A tak jsme na start vyslali našeho ranního moderátora Romana Anděla. Nasadil běžky, teple se oblékl, pušku hodil přes rameno a vydal se vstříc výzvě. V centru Prahy měl připravené stanoviště na střelby, na běžkách oběhl pár koleček a i přes nulové množství sněhu...

Číst více
Bára jako pouliční prodejce

Bára jako pouliční prodejce

"Zítra si vem na sebe něco opravdu teplého, budeš to potřebovat," takhle zněla Romanova nápověda k úternímu Yesmanovi.
Bára se vybavila a v Ranním Kissu zazněl verdikt: Půjdeš na ulici před Radio Kiss a od 8h do 9h musíš prodat 5l guláše s chlebem a cibulí za 29,- Kč. Vše se připravilo a už to jelo jako po másle. Vzhledem k tomu, že máme ty nejskvělejší posluchače, hned od začátku se před rádio hrnuli. Pak ale nastala krize... A jak to dopadlo?

Číst více
Slza na Kissu

Slza na Kissu

V středu 21. února jsme měli na Kissu vzácnou návštěvu.
Hosty Odpoledního Kissu byli pánové Petr Lexa a Lukáš Bundil - tedy veleslavná česká skupina Slza. Kluci zahráli a zazpívali živě a popovídali o jejich tuné, které vypukne koncem února.   28. 02.
19.00
Brno - sportovní hala Vodova 01. 03.
19.00
Zlín - sportovní hala Euronics 02. 03.
19.00
Ostrava - Ostravar Aréna 07. 03.
19.00
Praha - Arena Sparta 08. 03.
19.00
Hradec Králové -...

Číst více
Bonusový Yesman s Romanem a Bárou

Bonusový Yesman s Romanem a Bárou

Naše Ranní dvojka si dělá neustálé naschvály. Tentokrát Roman pozlobil Báru, která se v Lasergame.baru v Příbrami vrhla do virtuálního světa. Říkáš si, že to nic není? Tak to zkus a pak si povíme :) Pokud hledáš s rodinou nebo partou přátel odreagování nejen v těchto dnech, navštiv Lasergame.bar v Příbrami. Stojí to za to!

Číst více
Dopis na vojnu

Dopis na vojnu

Tak tohle nás dostalo!
Michal Kavalčík rád čerpá z vašich mailů a zpráv do svého vysílání. Tentokrát mu do studia dorazil Dopis na vojnu. Nebyl by to Michal, aby si tenhle fórek nechal pro sebe. Je fantastický, no posuďte sami. Zde je záznam z pátečního Michalova vysílání.

Číst více
Morseovka v Ranním Kissu

Morseovka v Ranním Kissu

Ranní Kiss - to je Roman a Bára. Dvojice, která s Tebou každé všední ráno vstává a nabíjí Tě dobrou náladou. Velkým pomocníkem jim je i YesMan. Ne, není to týpek, který by za nimi pravidelně jezdil do studia, ale hra, během které si dávají úkoly, na které nesmí říct ne! Ve čtvrtek měl Roman rozluštit morseovku. Co v ní bylo? Podívej se na video a pak pochopíš náš vzkaz pro tyhle dva „Raňáky" .   „ROMANE, BÁRO, GRATULUJEME A...

Číst více
Bára alá Ne-Bojsa

Bára alá Ne-Bojsa

Úterní Yesman ukázal, jak umí být moderátorka Ranního Kissu hysterická! Bára měla se zavázanýma očima vytáhnout ze skleněné nádoby zvíře, ale netušila, jaké na ni v nádobě čeká. Budou to červi? Pavouk? Myši? Rybky? Nebo snad had? Podívej se na video a možná i Tobě budou stát chlupy na těle.

Číst více
Vietnamec Vašek zkouší Báru z cen zboží

Vietnamec Vašek zkouší Báru z cen zboží

Na dalšího YesMana si Roman pozval posilu - Vietnamce Vaška. Ten zkoušel Báru z cen zboží ve svém obchůdku.
No, moc to Báře nešlo, takže Vašík vymyslel pro Báru trest - Bára musí velmi velmi pomalu sníst banán. Mrkni na video jak se s tím Bára popasovala.

Číst více
Knedlíkový král Roman

Knedlíkový král Roman

Jeden Američan snědl za hodinu 233 knedlíků, takže Romane, to je Tvůj čtvrteční Yesman! Dobře, tak teď vážně... Když je 18. ledna, sníš jich "jen" 18, ale za 18 minut! A jak to dopadlo? Dal to, nebo ne? Podívej se na video. A pokud bys měl(a) další nápady a náměty na Yesmana, ozvi se nám na maily btluchorova@kiss.cz nebo randel@kiss.cz. Budeme se těšit :)

Číst více
Den v devadesátkách

Den v devadesátkách

Na 24. ledna jsme na Kissáky přichystali něco neskutečného - vrátili jsme se do 90tých let!
A to ne jenom s hity, ale se vším všudy! Na jeden den jsme zapomněli na mobily, internet, facebook, selfíčka a vůbec všechny současné vychytávky a vrátili jsme se pěkně k pevné lince, tužce a papíru, novinám, cédéčkům... no prostě jsme prožili den v devadesátkách. Něco takového tady ještě nebylo! A jak to vypadalo v den D s Jukeboxy? Žádný mobil a počítač,...

Číst více
Vodní Yesman pro Báru

Vodní Yesman pro Báru

V pondělí dostala Bára malou indícii k úternímu Yesmanovi. Roman jí poradil, ať si pro jistotu vezme plavky, protože je bude potřebovat. A tak se stalo, že byla Bára na úterního Yesmana vybavena plavkami. A co nakonec měla dělat? ZAHRAJ NA SKLENIČKY NAPLNĚNÉ VODOU SONG BĚŽÍ LIŠKA K TÁBORU! Měl(a) jsi vidět Báry vyděšený výraz. A jak to dopadlo? Pusť si video.

Číst více
Kiss Kiss Baby má videoklip

Kiss Kiss Baby má videoklip

Hitovka Kiss Kiss Baby se dočkala videoklipu.
Michal Kavalčík společně s Martinem Hájkem natočili cover hitu Ice Ice Baby od Vanilla Ice. Měla to být především odpověď na hit Kisspasito od Báry a Romana, který byl násilím odstraněn z naší Kissparády. Jak se zdá, podobný osud song Kiss Kiss Baby rozhodně nečeká, protože sklízí obrovské ovace všude, samozřejmě včetně Kissparády. Jediné, co Michalovu hudebnímu vyznání Báře a Romanovi a jejich Rannímu...

Číst více
Yesman v roce 2018 nabírá obrátky

Yesman v roce 2018 nabírá obrátky

Už v loňském roce jste se nás ptali, kam až to ranní dvojka, Roman s Bárou, chtějí v Yesmanovi dotáhnout. Nebyli jsme schopni odpovědět. A nyní jsme na tom ještě hůř :) Báry úterní Yesman zněl jasně: "Připrav si příběh, jak vypadá Tvůj den a přidej do něj, jako koření, úryvky ze songů.". TAKHLE TO DOPADLO!

Číst více
Radio Kiss na Instagramu

Radio Kiss na Instagramu

Mezi songy, které do Vás na Radiu Kiss sypeme, má moderátor spoustu času... Chcete vědět, čím se baví? Co provádí za zvěrstva? Začněte nás sledovat na Instagramu Radia Kiss . Třeba se stanete i Vy hvězdami našeho „Instáče". Posílejte fotky, lajkujte, piště. Jsme tu pro Vás!   Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style...

Číst více
Jukeboxy se Zbynďou od šesti

Jukeboxy se Zbynďou od šesti

Máme pro Vás skvělou zprávu! Od nového roku startují Jukeboxy se Zbynďou už v 18h. Svoje hudební přání, pozdravy, vzkazy volejte na linku 601 111 601, posílejte vzkazy přes aplikaci Radia Kiss, pište sms na 720 001 000. Zbynďa je tu pro Vás od pondělí do čtvrtka od 18h do 22h. Tak to hudebně rozjeďte.

Číst více
Rádiová hra Ranního Kissu - Ztracený dárek

Rádiová hra Ranního Kissu - Ztracený dárek

Ranní Kiss posílený o scénáristu, vypravěče a vtipálka Tomáše Morávka se pustil do nové disciplíny - rádiová hra. A pozor, hru dali pěkně naživo aniž by znali text dopředu!
Dramatická hra je jmenuje Ztracený dárek a zastihuje slavného detektiva Philipa Morrise ze Sheffieldu (Roman Anděl) ve vánoční atmosféře, kdy vyšetřuje zapeklitý případ naivní blondýnky Běty (Bára Tlučhořová). Sice se z prvu případ jeví složitý, nebyl by to ale Philip, aby jej...

Číst více
Romanova vánoční pohádka

Romanova vánoční pohádka

Když jsou ty Vánoce, tak i YesMan byl ve čtvrtek vánoční!
Báry úkol zněl: "Romane, vymysli si Vánoční pohádku, která bude poučná, veselá a zároveň bude hrát na city." Hmmm... Jak se to Romanovi povedlo si můžete poslechnout. Upozornění pro citlivky: Připravte si zásobičku papírových kapesníků. Radio Kiss přeje krásné Vánoce!  

Číst více
Kiss Buly s Kamilem

Kiss Buly s Kamilem

Dovolte nám, abychom Vám představili našeho nového sporťáka. Konkurz vyhlásil sám a taky ho vyhrál! J Kamil z Karviné je srdcař nejen Ranního Kissu, ale i sportu. Každé ráno nás ze své vlastní vůle informuje o sportovním dění nejen v České republice, ale i ve světě a to skrze aplikaci Rádia Kiss.   KAMILE DĚKUJEME A RÁNO SE ZASE USLYŠÍME.   Stáhněte si apku a ozvěte se také, ať už jen s pozdravem, dopravní informací, nebo jen tak. ...

Číst více
Zpátky do plenek

Zpátky do plenek

Roman strávil den v plenkách. Neuhodl české herce.
Že si Bára a Roman dělají v YesManovi naschvály je už běžná věc. Ale tentokrát šlo vyloženě o pomstu. Není to tak dávno, co Roman Báře zasádroval ruku . No a pomsta přišla právě dnes. Záludně dala Bára Romanovi za úkol poznat české herce, přičemž moc dobře věděla, že Roman je v téhle disciplíně úplně mimo. Z devíti hlasů poznal pouze jeden. A tak přišel trest, nosit celý den plenky. To by...

Číst více
Michal rozdává svá moudra

Michal rozdává svá moudra

Michal Kavalčík má na Kissu svojí rubriku "Moudro dne" a zachraňuje s ní životy.
Teprve nedávno spustil Michal Kavalčík na Radiu Kiss každodenní rubriku "Moudro dne". No moudro... moudro v Michalově podání, posuďte sami, viz níže. Každý den v ní představuje jeden vtipný citát, moudro, či životní zkušenost. Rubrička nás má především pobavit, ale ona dokonce i zachraňuje životy! V pátek měl Michal ve svém moudru toto motto: "Život není...

Číst více
Dala to na ex?

Dala to na ex?

YesMan pro Báru - vypít pivo na ex.
Pro chlapa běžná věc, pro dámu už trochu těžší, ale ne nemožná. Jenže když si k tomu přičtete zákeřnost Romana, stává se to těžkým oříškem. Roman nedal Báře běžnou desítku, ale pivo hodně, hodně silné (patnáctku) a ne jedno, ale hned dvě! To první prý bylo jenom na zkoušku. Yesmanem se stala až po vypití toho druhého. No, dala to, ale bylo s ní celé ráno hoooodně veselo. Ispirací Romanovi byla rekordmanka...

Číst více
Lucka Bílá na Kissu

Lucka Bílá na Kissu

Ve středu 29.11. byla hostem Radia Kiss Lucie Bílá.
Vzácného hosta jsme přivítali ve středu, byla u nás samotná Lucka Bílá. Přišla představit svoje nové vánoční album.   A tady jsou všichni hosté tohoto týdne na Kissu: Mirai (česká kapela) - pondělí 18:00 Marek Fichtner (kuchař, který klade důraz na moderní gastronomii ve spojení s lokálními surovinami) - úterý 18:00 Lucie Bílá (zpěvačka) - středa 13:00 Petr Fiala (Mňága a Žďorp) -...

Číst více
Na Moravě je krááásně

Na Moravě je krááásně

Ve středu 29.11. jsme vyrazili za vámi. A to díky YesManovi od našeho šéfa, která zněl: "Projet Moravu od jihu k severu a ochutnat domácí pálenku Kissáků"
Měli jsme celkem sedm zastávek. Všude nás královsky pohostili a hlavně pořádně.. ehm... opili. Roman to dal statečně, Bára byla od druhé poloviny návštěv hooodně vysmátá, ale zvládla to! Kissáci, díky moc za pozvání a pohostění! Těšíme se na vás zase příště! Místa, která jsme...

Číst více
Roman jako Vietnamec

Roman jako Vietnamec

A je tu odplata za sádru!
YesMan pro Romana od Báry zněl: "Zavoláš mobilnímu operátorovi, ale budeš mluvit v řeči, kterou si vylosuješ" - a tak byl Roman za Vietnamce!" Roman samozřejmě nemohl říct ne a tak si nastudoval pár slovíček ve vietnamštině a šel na to. Poslechni si jak to dopadlo.

Číst více
Bára mimo provoz!

Bára mimo provoz!

To by nebyl Roman aby si na chudinku Báru nevymyslel zase šíleného YesMana.
YesMan znamená, že musíte na všechno co si na vás kolega vymyslí, říkat ANO. I na to, když si  do studia přinese obvazy, sádru a rádoby doktora, který vám zasádruje obě ruce! A pak se baví tím, že se nemůžete najíst, dojít si na záchod, normálně pracovat, no prostě nic! Ve čtvrtek ovšem bude YesMan na přichystaný na Romana a Bára vzkazuje: Těš se!

Číst více
Ranní Kiss a jejich Despacito

Ranní Kiss a jejich Despacito

Bára Tlučhořová a Roman Anděl mají svůj první hit. Vznikl vlastně omylem, když v rámci YesMana nesměli zahrát celé ráno ani jeden hit, tak prostě zpívali. A vybrali si největší hit letošního roku - Despacito. Vaše reakce na jejich parodii byli neskutečné. Pokud si song chcete připomenout, žádný problém :)

Číst více
Bára s kamerou ve sprše!

Bára s kamerou ve sprše!

Každé ráno v soutěži slýcháte, jak si Bára zpívá ve sprše. Konečně to i uvidíte!
Byl to YesMan od Romana. Záludný. Chtěl po Báře, aby poznala z ukázek české youtubery. No a protože Roman tušil, že to nedá, měl už připravené vykoupení: "Zahraješ si na youtuberku taky, ve sprše!" A tady máte výsledek.

Číst více
Michal Kavalčík na Kissu

Michal Kavalčík na Kissu

Je jedno jestli ze z Ostravy nebo z Plzně. Je jenom jeden a je náš!
Michal Kavalčík a také 11let i Ruda z Ostravy. Moderátor, herec, režisér a bavič v jedné osobě. Blíženec z Moravy, který poprvé usedl za mikrofón v osmnácti letech ve Frýdku-Místku. Učinkoval také například v muzikálech DRÁCULA, EVITA, HAMLET, GALILEO, WEST SIDE STORY, JESUS CHRISTUS SUPERSTAT, ADÉLA JEŠTĚ NEVEČEŘELA a v současné době učinkuje v muzikálu MÝDLOVÝ PRINC. Na Primě ho...

Číst více
Fantastický YesMan

Fantastický YesMan

Toto by měla slyšet každá recepční! YesMan Ranního Kissu - 9x po sobě zavolej na hotelovou recepci.
Bára dostala v úterý 7.11. od Romana záludný úkol. Musela devětkrát za sebou zavolat na recepci náhodně zvoleného hotelu a být hodně dotěrná a vyptávat se na nejrůznější ptákoviny. Roman se těšil, že se pak bude bavit tím, jak hotelová recepce pošle Báru do oněch míst. Ale stalo se něco neskutečného: Paní recepční byla naprostá profesionálka a...

Číst více
RANNÍ KISS BEZ HUDBY

RANNÍ KISS BEZ HUDBY

Probudit Vás muzikou umí každý! Ale my jsme to zvládli i bez ní.
Náš drahý... všemocný... všemohoucí... vládce Karel Lehner rozhodl, že nám dá Yesmana: "Celé ráno nesmíte pustit jediný song! Pokud tak učiníte, posluchači vyhrají zájezd" A vzhledem k tomu, že MY jsme YESMANI, tak to dali! Poslechněte si jak jsme to v pátek 10.11. zvládli. Celé tři hodiny úplně bez muziky!!! Tedy až na tři songy, které jsme si ale sami odzpívali! Roman a...

Číst více
YESMAN

YESMAN

Znáte film Yes Man, kde hlavní roli ztvárnil Jim Carrey? Jim musí v příběhu říkat na vše ANO, což mu celkem komplikuje život, ale pere se s tím statečně. My se jím nechali inspirovat. Je to výzva a to my milujeme! V úterý a ve čtvrtek v 7h ráno si v Ranním Kissu dáváme úkoly, na které nesmíme říct NE! Občas se to zvrtne, ale hlavní je, stát se YESMAN a úkol splnit, ať je jakýkoliv! Tak nám držte palce. Roman a Bára.   POZOR! Pokud...

Číst více
FOTO: Kissparty live na Konopišti

FOTO: Kissparty live na Konopišti

Jedna velká party - jedna velká show! Přesně tak jsme se loučili s létem na Kissparty live na Konopišti. A pokud chcete znovu nasát neskutečnou atmosféru, tak vám právě teď přinášíme fotoreport! Těšíme se zase příště. Uvidíme se 14. října 2017 v Horní Bříze.     FOTO: Martin Hošek Karel Kodeš

Číst více
Zvolili jste největší hit 90.let!

Zvolili jste největší hit 90.let!

Celý týden jste posílali vaše tipy na nejlepší hity 90.let. Z nich jsme sestavili unikátní hitparádu 90ti největších hitů 90.let. A společně jsme tak našli tu nejlepší devadesátku!
Zde je komplet celý žebříček Top90 největších hitů 90.let: 1    Dr. Alban - It's My Life 2    DJ Bobo - Everybody 3    Haddaway - What Is Love 4    Scatman John - Scatman 5    Twenty 4 Seven - Is It Love 6    Culture Beat – Mr. Vain 7    2 Brothers On The 4th...

Číst více
Samolepky radia Kiss jsou zpět!

Samolepky radia Kiss jsou zpět!

Jseš Kissák? Jseš velký Kissák? Jseš mega Kissák?
Dej to všem vědět o označkuj si svojí káru. Napiš na samolepky@kiss.cz a obratem ti pošleme zbrusu novou samolepku Kissu. Tou si ozdob svoje auto a pozorně poslouchej radio Kiss, vyplatí se ti to!

Číst více
FOTO: Kisspárty live v Blovicích !

FOTO: Kisspárty live v Blovicích !

Díky všem Kissákům za skvělou atmosféru.
V Blovicích se prostě umíte bavit a díky za to, že jste nám to v sobotu ukázali. Už teď se těšíme na další společné Kisspárty. Uvidíme se i na dalších místech: 12. srpen - Písek (Bára Tlučhořová, Roman Anděl, DJ Basslicker, Michal Kavalčík) 12. srpen - Chodrockfest Domažlice (Zbynďa Janíček, Martin Hovorka, Veronika Nágrová, Michal Kavalčík) 2. září - Konopiště (Bára Tlučhořová, Roman...

Číst více
Ranní Kiss s Romanem a Bárou

Ranní Kiss s Romanem a Bárou

Často se nás ptáš, kde bereme tu dobrou náladu v brzkých ranních hodinách... Je to jednoduché... Stačí si vzpomenout na všechny naše posluchače a úsměv je hned na svém místě :) Posluchači jsou pro nás jako droga, ale legální, která člověku dává ve skutečnosti mnohem víc. A odměnou pro nás je, když se i ty ozveš přes aplikaci Rádia Kiss, anebo na linku 601 111 601. Pokec s Tebou bude stát určitě za to! Od pondělí zase soutěžíme! Poznej, co...

Číst více
FOTO: Na Kisspárty live v Merklíně se pařilo až do rána !

FOTO: Na Kisspárty live v Merklíně se pařilo až do rána !

Další mejdan otřásl Merklínem.
Jak se sluší a patří na pořádnou Kisspárty live s rádiem Kiss, i tentokrát se pařilo, tančilo a veselilo až do brzkých ranních hodin. Michal Kavalčík , Zbynďa Janíček , Vláďa Jaroš a naše Kisspatrolky se postarali o to, abyste si i z Merklína odnesli spoustu nezapomenutelných zážitků. FOTO: Jenny Thurnwaldová   Vidět nás můžeš na Kisspárty live i v následujících měsících: 24. červen - Blovice (Martin...

Číst více
Radio Kiss chytíte po celé republice!

Radio Kiss chytíte po celé republice!

Radio Kiss nyní vysílá po celé České republice. Aby jste ho chytili v nejlepší kvalitě, je potřeba si přeuložit předvolbu autorádia.
V minulých dnech proběhly drobné úpravy (změna nastavení RDS ) na vysílačích radia Kiss, tato změna může u některých přijímačů při poslechu z uložené předvolby způsobovat samovolné odladění. V případě, že po stisknutí vaší oblíbené předvolby autorádio jen zmateně hledá Kiss, znovu proskenujte stupnici,...

Číst více
Diskopříběh Martina Hájka

Diskopříběh Martina Hájka

Nechte se roztančit a zavzpomínejte na dobu, kdy jste pánové proháněli holky a holky na dobu své první lásky. Nalaďte si Diskopříběh. 5-ti hodinový speciál, který nemá v českém éteru obdoby. To, co nás bude spojovat jsou právě vzpomínky, které tyto hity přináší... Diskopříběh vysíláme: PREMIÉRA: pátek 19:00 - 0:00 REPRÍZA: neděle 0:00 - 5:00 A na jakého hosta se můžete těšit tento týden? Dorazí zpěvák Jakub Ryba z kapely...

Číst více