Noční hlídač
0:00 5:30

Noční hlídač
To nejlepší od 90.let
Ranní Kiss

   

KISS
To nejlepší od 90. let

Novinky

Středeční Ranní Kiss s muzikou, kterou nečekáš!

  Že je zítra obyčejný den? Tak to se pleteš! V Ranním Kissu do Tebe nasypeme happy muziku. Uslyšíš to, co bys nečekal(a), to, co Tě překvapí, to, co Tě pobaví. I ranní jukeboxy musí být originální a tak budeme hrát jen ty songy posluchačů, které ještě nezazněly. Opakujeme! Středa 16. 1. 2019 od 5:30h do 9:00h Ranní Kiss s Romanem a Bárou a s tím, co ještě v playlistu Ranního Kissu nebylo.  

Číst více

Bára v televizi!

YesMan Báry je dostat se do televizního vysílání jakékoliv televize. Na jak dlouho určíš Ty a další Kissáci! Za každých 500 "lajků" je to vteřina navíc k již určeným dvoum, které má od Romana. Tak jak dlouho na obrazovce bude? Dej "lajk" na Facebooku Radia Kiss a zvedni výsledné číslo ještě víc. Čas má do úterý 22. 1. Sami jsme zvědaví, kde ji uvidíme.

Číst více

Kiss Shop

Miluješ Kiss? Tohle musíš mít!
Pro opravdové Kissáky jsme připravili kolekci zboží, kterou prostě musíš mít. Čepici s logema tričko ve stylu devadesátých let. Trička máme ve všech velikostech, a samozřejmě také pánskou i dámskou variantu. Objednávej hned teď pomocí fomuláře na konci tohoto článku. Poštovné a balné + 120,-Kč.   čepice - 220 Kč tričko pánské - 280 Kč tričko dámské - 280 Kč   [formular:eshop]

Číst více

Kissmánie s Andreou Pomeje

Legendární pořad KISSMANIE se vrací na vlny Radia Kiss. Každou středu od 21h na Tebe z éterů nasypeme to nejlepší z EDM scény v podobě hodinového setu.  Naší rezidentní djkou bude Andrea Pomeje . Můžeš se také těšit na live přenosy a speciální hosty. Nalaď se na klubovou atmosféru už před víkendem. Novinky, akce nebo fotky můžeš sledovat na  Facebooku nebo  Instagramu .  

Číst více

Radio Kiss na Instagramu

Mezi songy, které do Vás na Radiu Kiss sypeme, má moderátor spoustu času... Chcete vědět, čím se baví? Co provádí za zvěrstva? Začněte nás sledovat na Instagramu Radia Kiss . Třeba se stanete i Vy hvězdami našeho „Instáče". Posílejte fotky, lajkujte, piště. Jsme tu pro Vás!

Číst více

Back To The 80s

Dej si hodinu muziky osmdesátých let. Odhalujeme kořeny taneční muziky!
Osmdesátky nebo-li 80's, to byla doba kdy se rodila skvělá taneční muzika. Muzika, na jejíchž základech vznikli naše milované devadesátky. Takže určitě stojí za to, se na muziku osmdesátých let podívat zblízka a připomenou si legendy typu: Modern Talking, Falco, A-ha, Pet Shop Boys, Sabrina a samozřejmě Madonna, Michael Jackson nebo Depeche Mode. Náš odborník na slovo vzatý Zbyňďa...

Číst více

Chlupatý YesMan

8. 11. 1620 - bitva na Bílé hoře, která byla součástí Třicetileté války. Ne, nezkoušíme Tě z dějepisu, ale hodilo se nám to ke čtvrtečnímu YesManovi! Vojáci v té době trpěli, tak co je proti tomu trhání chlupů na hrudi. A aby Roman Anděl ukázal svou mužnost, měl za úkol vytrhnout si těch chlupů 30. Jasně, že to dal, ale ještě teď se drbe na prsou!

Číst více

Krvavý YesMan

Úterní ráno bylo doslova a do písmene krvavé! Bára měla za úkol vlastní krví stvrdit slib posluchači Ranního Kissu. Tipů chodilo nespočet, nakonec Roman vybral jeden jediný. Bára bude muset zatančit u tyče v kurníku! Ano, čteš dobře. V kurníku! Podívej se na video, jak to ráno probíhalo.

Číst více

Tak tohle jsme opravdu nečekali!

Ve středu jsme v Ranním Kissu rozjeli BONUSOVOU SOUTĚŽ! Kissáci volají pravidelně v 7h ráno do Ranního Kissu, aby vyhráli v soutěži 7v7. Číslo, které padne na hrací kostce, násobíme 1.000,- a o takové peníze si můžeš zavolat. Pokud padne 6, přidáváme ještě 1.000,- navíc jako bonus. A to se povedlo. Jako 7. v pořadí se dovolala Katka a 7.000,- vyhrála. A když to byl tak šťastný den, rozjeli jsme soutěž i na Facebooku Radia Kiss. Poslední koment...

Číst více