Noční hlídač
21:00 23:59

Noční hlídač
To nejlepší od 90.let
To nejlepší od 90.let

23:34 23:38

KYLIE MINOGUE
CAN'T GET YOU OUT OF MY HEAD
HADDAWAY LIFE

Novinky

Bára a Sonia v časopise Playboy

Kissáci, tak je to venku! Bára Tlučhořová z Ranního Kissu a Sonia Edde z Poledního Kissu nafotily fotky pro časopis PLAYBOY. V čísle 12/2018 se o holkách dočtete i pár zajímavostí.  Ke koupení je v trafikách, novinových stáncích, na čerpacích stanicích atd. A dejte nám vědět, co Vy na to.

Číst více

Chlupatý YesMan

8. 11. 1620 - bitva na Bílé hoře, která byla součástí Třicetileté války. Ne, nezkoušíme Tě z dějepisu, ale hodilo se nám to ke čtvrtečnímu YesManovi! Vojáci v té době trpěli, tak co je proti tomu trhání chlupů na hrudi. A aby Roman Anděl ukázal svou mužnost, měl za úkol vytrhnout si těch chlupů 30. Jasně, že to dal, ale ještě teď se drbe na prsou!

Číst více

Krvavý YesMan

Úterní ráno bylo doslova a do písmene krvavé! Bára měla za úkol vlastní krví stvrdit slib posluchači Ranního Kissu. Tipů chodilo nespočet, nakonec Roman vybral jeden jediný. Bára bude muset zatančit u tyče v kurníku! Ano, čteš dobře. V kurníku! Podívej se na video, jak to ráno probíhalo.

Číst více

O finance se vám postaráme!

Informací z finančního světa je nespočet, ale kdo se v tom má orientovat?   Zkrátka, do této oblasti musíme zabrousit s profesionálem. Proto budu mít každou sobotu v 11 hodin dopoledne hosta. Finančního profíka ze společnosti Partners.   - Do každého dílu pozveme finančního poradce společnosti Partners a společně probereme tato témata: 20. 10 . Josef Uchytil Jak si vytvořit pořádný finanční polštář. 27. 10. Jiří Kubík ...

Číst více

Tak tohle jsme opravdu nečekali!

Ve středu jsme v Ranním Kissu rozjeli BONUSOVOU SOUTĚŽ! Kissáci volají pravidelně v 7h ráno do Ranního Kissu, aby vyhráli v soutěži 7v7. Číslo, které padne na hrací kostce, násobíme 1.000,- a o takové peníze si můžeš zavolat. Pokud padne 6, přidáváme ještě 1.000,- navíc jako bonus. A to se povedlo. Jako 7. v pořadí se dovolala Katka a 7.000,- vyhrála. A když to byl tak šťastný den, rozjeli jsme soutěž i na Facebooku Radia Kiss. Poslední koment...

Číst více

Natankovali jsme Ti plnou nádrž!

V pátek 25. 10. jsme v Chomutově u benzinové pumpy Hošek natankovali přes 2 000 l benzinu a nafty do aut našich posluchačů. Celkem jsme obšťastnili 34 nádrží. Máme v plánu s touto akcí vyrazit i do dalších měst, tak se těš, třeba se dostaneme i k Tobě.

Číst více

Získej slevu na českou kosmetiku Essenté

Nechceme předbíhat, ale Vánoce se blíží a třeba už přemýšlíš nad dárky. Můžeme Ti pomoct. Tato 100 % česká kosmetika dopřává luxus, v podobě pleťové péče, ženám s různými typy pleti a uspokojuje i ty nejnáročnější klientky. Essenté produkty mají špičkové složení, na kvalitním obsahu výrobce rozhodně nešetří a používá výhradně prvotřídní suroviny. Při pravidelném užívání pleťové kosmetiky Essenté uvidíš dlouhodobý efekt,...

Číst více

Marcus & Martinus - rozhovor pro Vás

Skvělá zpráva pro fanynky a fanoušky norského popového dua. Marcus & Martinus si na nás v nabitém programu udělali čas a my je pro Tebe vyzpovídali. Podívej se na rozhovor, kde se kluci doznali i k tomu, jaké holky se jim líbí.

Číst více

Pomsta za YesMana!

Michal Kavalčík měl pocit, že byl úterní YesMan, kdy Bára pojídala Surtrömming, slabý... A tak jsme mu to museli vysvětlit!

Číst více

YesMan alá hnijící ryba

Vše začalo někdy v 16. století, kdy se švédský král Gustav I. nepohodl s dodavatelem soli. Řešilo se, jak uchovávat sledě bez použití soli a nejlepší variantou jim vyšla fermentace, tedy kvašení. Švédům to zachutnalo, a tak se tradice shnilých sleďů uchovala až dodnes. Tento pokrm se jmenuje Surströmming. Takže co asi tak mohlo být Báry YesManem? Ochutnat tuto pochutinu, která rozhodně vábně nevoní. Jak to celé dopadlo? Podívej se na video. Ale...

Číst více