Petr Vojnar
9:00 12:00

Petr Vojnar
Dopolední Kiss
Work Time

09:10 09:17

PAUL VAN DYK
FOR AN ANGEL
CLOU ISLAND SUN

Obchod

Mapa pokrytí

Praha (region Praha a Severozápad)

Říčanská 3, 101 00 Praha 10

Milan Pešek
777 840 677
Milan.Pesek@media-club.cz

Mladá Boleslav (region Střední Čechy a Severovýchod)

Jana Palacha 1025, 293 01 Mladá Boleslav

Jiří Škvára
777 179 989
Jiri.Skvara@media-club.cz

Liberec (region Severovýchod)

Gorkého 15, 460 02 Liberec

Martina Fotrová
724 621 384
Martina.Fotrova@media-club.cz

Pardubice (region Severovýchod)

Husova 1782, 530 03 Pardubice

Alice Štětková
724 023 949
Alice.Stetkova@media-club.cz

Plzeň (region Západ)

Husova 58, 301 00 Plzeň

Jiří Klokočka
775 929 797
Jiri.Klokocka@media-club.cz

České Budějovice (region Jih)

U Výstaviště 15, 370 05 České Budějovice

Martin Kašpárek
776 271 261
Martin.Kasparek@media-club.cz

Brno (region Morava jih)

Štefánikova 38a, 612 00 Brno

Pavla Kovaříková
606 704 597
Pavla.Kovarikova@media-club.cz

Zlín (region Morava východ)

třída Tomáše Bati 385 (budova VITAR), 763 02 Zlín – Louky

Mgr. Jiřina Gajdošíková
776 849 765
Jirina.Gajdosikova@media-club.cz

Ostrava (region Morava sever)

Starobělská 13, 700 30 Ostrava-Zábřeh

Renáta Stoszek Štarhová
602 538 943
Renata.Starhova@media-club.cz