Martin Hovorka
Poslouchej živě
7:00 13:00

Martin Hovorka
Kiss víkend
Víkendový Kiss

11:17 11:23

SQEEZER
SATURDAY NIGHT
KRYŠTOF ŠŇŮRY

Reklama v rádiu

Mapa pokrytí

Praha (region Praha a Severozápad)

Vinohradská 3217/167, 100 00 Praha 10 - Strašnice

Martin Loužek
725 838 572
Martin.Louzek@media-club.cz

Mgr. Eva Diegelová
606 611 878
Eva.Diegelova@media-club.cz

Mladá Boleslav (region Střední Čechy a Severovýchod)

Jana Palacha 1025, 293 01 Mladá Boleslav

Jiří Škvára
777 179 989
Jiri.Skvara@media-club.cz

Liberec (region Severovýchod)

Doubská 997, 460 06 Liberec

Martina Fotrová
724 621 384
Martina.Fotrova@media-club.cz

Pardubice (region Východ)

Husova 1782, 530 03 Pardubice

Jindřich Poláček
702 203 997
Jindrich.Polacek@media-club.cz

Hradec Králové (region Východ)

Akademika Heyrovského 1178/6, 500 03 Hradec Králové

Juraj Sásik
775 621 437
Juraj.Sasik@media-club.cz

Plzeň (region Západ)

Husova 58, 301 00 Plzeň

Veronika Nágrová
724 621 308
Veronika.Nagrova@media-club.cz

České Budějovice (region Jih)

U Výstaviště 15, 370 05 České Budějovice

Martin Kašpárek
776 271 261
Martin.Kasparek@media-club.cz

Brno (region Morava jih)

Šumavská 461/15, 602 00 Brno

Zuzana Žáčková
724 205 711
Zuzana.Zackova@media-club.cz

Zlín (region Morava východ)

třída Tomáše Bati 385 (budova VITAR), 763 02 Zlín – Louky

Mgr. Jiřina Dočkalová
776 849 765
Jirina.Dockalova@media-club.cz

Ostrava (region Morava sever)

Starobělská 13, 700 30 Ostrava-Zábřeh

Renáta Stoszek Štarhová
602 538 943
Renata.Starhova@media-club.cz