Roman, Bára a Tomáš
5:30 9:00

Roman, Bára a Tomáš
Ranní Kiss
Dopolední Kiss

07:08 07:13

SUNRISE AVENUE
HOLLYWOOD HILLS
SAINt JHN ROSES (IMANBEK REMIX)

Radek Hrdina

Radek Hrdina

Radek Hrdina vysílá s kolegou Alešem Matouškem na rádiových vlnách už 6 let. Radek sám má za sebou přes 10 let moderování na rádiích. Teď je zase doma a tam je nejlíp, to přece ví každý, na Kissu. S Alešem se potkali na klinice, kde provádějí liposukci, kterou následně také podstoupili. Bohužel, došlo k záměně zdravotních karet a oba omylem podstoupili lobotomii, díky které se teď dokonale doplňují každý všední den od 14 do 18 hodin v Odpoledním Jumpu.

Radek je nejenom živ rádiem, ale kromě toho moderuje na TV Seznam a hlavně miluje moderaci akcí „venku", ať už plesů normálních nebo maturitních, či večírků. Ale rád „kecá" i na různých sportovních akcích. Mimo éter můžete Radka potkat klidně i na Vaší akci.

„Občas se mi přihodí, že se mnou někdo řeší, kdo ho na Kissu baví a kdo se mu třeba nelíbí. Lidi, my na Kissu fungujeme jako celek, jako Rádio Kiss. Rádio, které pro Vás chce být dokonalé. Rádio, které Vás chce bavit. Tak nás berte jako super partu, co Vás potřebuje, má Vás ráda a chce Vás bavit bez rozdílu. Na to Kiss."

radek.hrdina@kiss.cz

  Zpět