DJ Basslicker
Poslouchej živě
19:00 23:00

DJ Basslicker
Horečka sobotní noci
Bassmachine

19:11 19:15

SQEEZER
SATURDAY NIGHT
MANIAN WELCOME TO THE CLUB

Novus Origo na Kissparty Live

Novus Origo na Kissparty Live

V sobotu 12. 9. se těšte na další Kissparty Live, která bude tentokrát ve Zruči nad Sázavou. Jako překvapení pro Vás máme vystoupení fire-show a light-show Novus Origo.

Kdo jsou Novus Origo?

Vznikli v březnu 2010. Výchozí bod skupiny je Polná u Jihlavy, samotní členové jsou z celé Vysočiny a momentálně jich je 17 aktivních. Zabývají se fire-show, light-show, šermem z období gotiky a zároveň pořádají několik vlastních akcí. Účastní se městských slavností, historických akcí a bitev, firemních a soukromých oslav a dalších typů akcí. Ročně absolvují průměrně 69 vystoupení a jsou schopni pokrýt více akcí v jeden den. Loni se zúčastnili soutěže „Československo má talent" a postoupili z televizního castingu jak s ohňovkou, tak se šermem.

Každý rok v květnu pořádají Roštejnský hodokvas. Mají za sebou 5 akcí a celý výtěžek jde vždy nadaci Debra (pomoc dětem s nemocí "motýlích křídel"). Dohromady už poslali 150 000,-.

Jejich největší akce je Jemnická bitva, která se koná 8. 8. a Vy byste určitě neměli chybět. Podrobné informace o programu a dalších aktivitách najdete na facebookové události.

Více najdete na www.novusorigo.cz.