Roman, Michaela a Tomáš
6:00 10:00

Roman, Michaela a Tomáš
Ranní Kiss
Do-polední Kiss

09:42 09:47

LMFAO
PARTY ROCK ANTHEM
ELLA HENDERSON feat. RUDIMENTAL ALIBI

O2 ARÉNA OŽIJE HVĚZDAMI MILÉNIA!

O2 ARÉNA OŽIJE HVĚZDAMI MILÉNIA!

Radio Kiss Millennium Explosion rozjasní O2 arénu i v roce 2024! Druhý ročník největšího festivalu 2000s odhaluje hvězdný lineup.

Po úspěšné premiéře se světový koncept Radio Kiss Millennium Explosion vrací do pražské O2 arény! Tato nezapomenutelná událost, která propojuje fanoušky hudby z milénia s úžasnými umělci, opět nabídne čtyřhodinovou explozi hudby, zábavy a tanečních vzpomínek v sobotu 23. listopadu 2024!

V programu druhého ročníku úspěšné akce se dočkáte světově úspěšného DJe a producenta Mike Candys, talentované zpěvačky Kate Ryan a chorvatské hvězdy Karma. Ta si se svým diskotékovým hitem "Sedam Dana" získala obrovskou popularitu na české hudební scéně. Ale nejen jejich hity budou znít unikátním večerem, jaký můžete zažít jen jednou za rok. Celou O2 arenu jistě roztančí ikonický singl "Blue (Da Ba Dee)" od Eiffel 65 nebo Danzel se svým hitem "Pump It". V programu nebude chybět ani energický rap v podání Fatman Scoop či party set od Dario G a Guru Josh Project!

Kontinuální show uvedená oblíbenými DJi a moderátory rádia Kiss tak jistě nabídne strhující zážitek, jako byla beznadějně vyprodaná premiéra oslavy té nejlepší hudby na přelomu tisíciletí. Vstupenky jsou k zakoupení v předprodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal. Více informací naleznete na www.2000millennium.com a nebo se dozvíte ve vysílání Radia Kiss.

V rámci příprav na RADIO KISS MILLENNIUM EXPLOSION 2024 pro příští rok afterparty zatím neplánujeme. Naší prioritou je poskytnout vám nezapomenutelný zážitek přímo v O2 areně. Připravujeme opět neuvěřitelný večer plný hudby, skvělé atmosféry a vystoupení dalších hvězd milénia. Chceme vás také ujistit, že v průběhu roku bude spousta příležitostí, kde se budete mít možnost setkat s námi, s moderátory a DJs rádia Kiss.

Těšíme se na vás 23. listopadu 2024 v O2 aréně!