Noční hlídač
23:00 23:59

Noční hlídač
To nejlepší od 90.let
To nejlepší od 90.let

23:31 23:34

ALAN WALKER ft. NOAH CYRUS and DIGITAL FARM ANIMALS
ALL FALLS DOWN
GWEN STEFANI WHAT YOU WAITING FOR

Oblékni se na jaro stylově se značkou s.Oliver a rádiem Kiss

Oblékni se na jaro stylově se značkou s.Oliver a rádiem Kiss

Od 16. do 27. března proběhne na rádiu Kiss MEGA SOUTĚŽ, kdy Vás oblékneme od hlavy až k patě! Od pondělí do pátku budeme během dne rozdávat 3 poukázky za 2.000,- do značkových prodejen s.Oliver! Splňte úkol, který od moderátorů dostanete a těšte se na výhru.

Navíc pozor! V klubu s.Oliver na Vás čekají každý měsíc skvělé kolekce a výhody. Sledujte s.Oliver i na Facebooku.

s.Oliver je německá módní a lifestylová značka s více než padesátiletou historií určená pro všechny ženy i muže, kteří milují módu a kvalitu. Aktuálně září s novou denimovou kolekcí. Džinové kalhoty, sukně, overaly i bundičky nejrůznějších barev, střihů i materiálů tvoří super základ jarního šatníku. Vedle klasiky dominuje i potisknutý denim. Pro lepší orientaci jsou džíny pojmenovány dívčími i chlapeckými jmény, abyste věděli, s kým máte tu čest. Šatník můžete rozjasnit i bílým denimem, který se perfektně hodí takřka ke všemu.

s.Oliver už řadu let myslí na přírodu a nabízí produkty se speciálním štítkem WE CARE, které jsou vyráběné za obzvláště udržitelných podmínek.

V České republice pořídíte sortiment s.Oliver v Praze, v Ostravě, Olomouci, Českých Budějovicích, Brně, Hradci Králové, Teplicích a v Plzni.

Fotogalerie

Načíst další fotky