Roman a Bára
Poslouchej živě
5:30 10:00

Roman a Bára
Ranní Kiss
Polední Kiss

06:17 06:20

MARKY MARK & PRINCE ITAL JOE
UNITED
BERENIKA KOHOUTOVÁ DĚLÁM STOJKY

Vyhraj v Ranním Kissu luxusní balíček od For Life & Madaga

Vyhraj v Ranním Kissu luxusní balíček od For Life & Madaga

Roman s Bárou pro Vás mají v Ranním Kissu další balíčky odčeské kosmetiky na farncouzských základech For Life & Madaga. Tentokrát budou v týdnu od 15. do 19. července soutěžitpo 8 hodině o balíček 2DERM REHA SPECIAL v hodnotě 982,-. Splníte jednoduchý úkol a výhra může být Vaše.

Co balíček obsahuje?

2DERM Reha Lotio 200ml

Mikroemulzní systém k péči o rozsáhlé plochy suché kůže nebo i celého těla. Pro dospělé a děti od 3 let věku. Užití při atopické dermatitidě - k pravidelnému promazávání velkých ploch a udržování kůže v bezpříznakovém období, k úpravě kožní bariéry po medikamentózní léčbě kožních onemocnění s následkem suché kůže, při svědivých stavech.

2x 2DERM Reha special 20ml

Jedinečný nový přístup pro řešení akutních stavů poškozené kůže na principu dočasné náhrady kožní bariéry. Bez věkového omezení - pro dospělé a děti již od kojeneckého věku.

DOPORUČUJEME DO KAŽDÉ KABELKY I LÉKÁRNIČKY - při akutním spálení na slunci (urychluje regeneraci kůže a rychle zmírňuje zarudnutí po slunění), při poraněních (odřeniny, popáleniny, poleptání, puchýře), podporuje hojení a chrání před průnikem infekce do kůže, při svědivé, podrážděné, suché a popraskané kůži, při popraskaných rtech, při poštípání hmyzem, atd.

Více zde.