Roman, Michaela a Tomáš
6:00 10:00

Roman, Michaela a Tomáš
Ranní Kiss
Do-polední Kiss

06:14 06:17

BELLINI
SAMBA DE JANEIRO
MANDO DIAO DANCE WITH SOMEBODY

Vyhrajte zlaté mince za 7000 Kč!

Vyhrajte zlaté mince za 7000 Kč!

Svět se mění, zlato je jisté. Investujte proto do zlata bezpečně se zlatým spořením od České mincovny. Zadejte aktivační kód KISS a získejte 500 Kč do začátku. Investujte chytře s Českou mincovnou a uložte své úspory nejen do zlatých, ale i do stříbrných mincí.

Nebo poslouchejte Ranní Kiss a tipněte si, zda v soutěži rádia Kiss padne panna nebo orel. Soutěž je totiž zpět! Volejte opět v sedm hodin ráno do rádia Kiss na telefonní číslo 210 323 323 a vyhrajte zlatou minci za sedm tisíc korun! Najdete jí zde. Soutěžíme každý všední den až do Vánoc, do 22.12.2023. A co víc? Pokud se netrefíte, cena útěchy od České mincovny vás také potěší. Získáte tuto stříbrnou minci. Nechte se překvapit.

Kissáci, na svůj zlatý poklad si můžete nastřádat i ve zlatém spoření od České mincovny. Pravidelně vám zlatá mince nebo cihlička přijde až domů. Zadejte kód „KISS" a získejte od rádia Kiss a České mincovny bonus 500kč do začátku. Více na www.ceskamincovna.cz

Již 30.let razíme tradiční hodnoty. Svým vznikem Česká mincovna navázala na více než tisíciletou tradici ražby mincí na území Čech, Moravy, Slezska a Slovenska. Naše země totiž neoplývala jenom medem, mlékem a strdím, ale také hojností stříbra. To dávným mincmistrům poskytovalo prostor pro umělecké vyjádření, které obdivujeme dodnes, a Česká mincovna se k jejich odkazu hrdě hlásí! Razí nejen všechny oběžné mince, které Češi denně používají, ale také všechny české pamětní mince a množství našich vlastních pamětních a investičních produktů z drahých kovů. V jejich reliéfu se ukrývá řada emocí i tisíc let lásky k řemeslu.

Česká mincovna je i na Instagramu, YouTube nebo Twitteru.