Martin Hovorka
7:00 13:00

Martin Hovorka
Kiss Aktiv víkend
Kiss Aktiv víkend

12:30 12:33

MILK & SUGAR & VAYA CON DIOS
HEY (NAH NEH NAH)
HARRY STYLES AS IT WAS

Vyhrajte zlaté mince za 7000 Kč!

Vyhrajte zlaté mince za 7000 Kč!

Hledáte bezpečí pro své peníze? Chcete ochránit své peníze před inflací? Investujte chytře s Českou mincovnou a uložte své úspory do zlatých a stříbrných mincí.

Nebo poslouchejte Ranní Kiss a tipněte si, zda v soutěži rádia Kiss padne panna nebo orel. Soutěž totiž pokračuje! Volejte opět v sedm hodin ráno do rádia Kiss na telefonní číslo 210 323 323 a vyhrajte zlaté mince za sedm tisíc korun! Soutěžíme každý všední den až do Velikonoc! A co víc? Pokud se netrefíte, cena útěchy od České mincovny vás taky potěší. Nechte se překvapit.

Kissáci, na svůj zlatý poklad si můžete nastřádat i ve zlatém spoření od České mincovny. Pravidelně vám zlatá mince nebo cihlička přijde až domů. Zadejte kód „Kiss500" a získejte od rádia Kiss a České mincovny bonus 500kč do začátku. Více na www.ceskamincovna.cz

Již 25.let razíme tradiční hodnoty. Svým vznikem Česká mincovna navázala na více než tisíciletou tradici ražby mincí na území Čech, Moravy, Slezska a Slovenska. Naše země totiž neoplývala jenom medem, mlékem a strdím, ale také hojností stříbra. To dávným mincmistrům poskytovalo prostor pro umělecké vyjádření, které obdivujeme dodnes, a Česká mincovna se k jejich odkazu hrdě hlásí! Razí nejen všechny oběžné mince, které Češi denně používají, ale také všechny české pamětní mince a množství našich vlastních pamětních a investičních produktů z drahých kovů. V jejich reliéfu se ukrývá řada emocí i tisíc let lásky k řemeslu.

Česká mincovna je i na Instagramu, YouTube nebo Twitteru.