Noční hlídač
Poslouchej živě
5:00 7:00

Noční hlídač
To nejlepší od 90.let
Kiss Activ víkend

   

KISS
To nejlepší od 90. let

Bára Tlučhořová

Bára Tlučhořová

1. Jak jsi se dostala za mikrofon?

Byla jsem učitelkou ve školce a přivydělávala jsem si za barem. Jednou na diskotéce, kde jsem pracovala, byla Kisspárty a já se prostě jen zeptala, zda nehledají moderátorku. A? Oni hledali.

 

2. Jaké byly Tvé začátky v rádiu?

Hodně těžké. Neměla jsem žádné zkušenosti. I přes to, že jsem byla nováček, vlivem situace jsem začala hned ze startu moderovat ráno. Nervozita zapracovala a i když jsme se s Romčou domluvili, o čem budeme mluvit, já to zapomněla hned, jak  se rozsvítilo červené světýlko. Řeč se mnou tedy moc nebyla.

 

3. Vzpomeneš si na Tvůj největší trapas
v éteru? Jaký byl?

Jen jeden? Nebyla by lehčí otázka?

 

4. Když nejsi v rádiu, kde Tě posluchači mohou najít?

Kromě soukromých akcí, které ráda moderuji, ať už jsou to dětské dny, maturáky, věčírky, sportovní akce apod., jsem se nově pustila do oblasti, která je pro mne zcela neznámá. Stala jsem se tiskovou mluvčí hejtmanky Středočeského kraje.

 

5. Jaké je podle Tebe ideální místo k odpočinku?

Řekla bych, že jakékoliv, kde jsou lidé, co Vás mají rádi a vy s nimi můžete zapomenout na každodenní starosti. U mě je sice problém s volným časem, ale i tak se snažím být s těmi, co mám ráda. Vždyť to dodává člověku tu největší energii.

 

6. Co děti?

Mám skvělého přítele, s kterým děti rozhodně chceme, ale kdy, to necháváme osudu. Teď je pro nás priorita bydlení, což se v současné době řeší velmi obtížně.

 

7. Na co by se Tě Kissáci nikdy neměli ptát?

Zeptejte se na cokoliv, ale nemůžu slíbit, že Vás má odpověď uspokojí.


btluchorova@kiss.cz

  Zpět