Roman a Bára
Poslouchej živě
5:30 9:00

Roman a Bára
Ranní Kiss
Dopolední Kiss

08:01 08:04

CORONA
TRY ME OUT
SUNRISE AVENUE HOLLYWOOD HILLS

Bára Tlučhořová

Bára Tlučhořová

Bára Tlučhořová vysílá pátým rokem v Ranním Kissu se svým kolegou Romanem Andělem, který je jejím učitelem a rádcem. Nikoho lepšího prý ani nemohla vedle sebe dostat. Smyslem jejich vysílání je postavit Vás na nohy. Společně řeší aktuální dění jak doma, v regionech, tak i ve světě. Hned na startu vysílání pro Vás mají připravené půlhodinové jukeboxy a po té mnoho dalších soutěží, jako je například oblíbená soutěž 7v7. Negativních zpráv se během dne dozvíte až až, proto svůj den začněte jinak, zvesela. Od půl šesté do devíti a od pondělí do pátku. Přesně takhle je s Vámi naše ranní dvojka - Roman a Bára.

Kromě ranního vysílání spravuje Bára i sociální sítě rádia Kiss a moderuje mnoho dalších akcí. Od maturitních plesů přes sportovní a dětské dny, vánoční večírky a další. Můžete ji potkat takřka kdykoliv a kdekoliv.

„Kissáci, jste jedna z nejlepších partiček, které znám. Nikdy nás nenecháte ve štychu, vždy jste po ruce a to mě na Vás neskutečně baví. Takhle to přece v životě má být. Lidé by si měli pomáhat, tak to pojďme společně udržet. Těším se na Vás opět v Ranním Kissu."

 

btluchorova@kiss.cz

  Zpět