Noční hlídač
Poslouchej živě
23:00 23:59

Noční hlídač
To nejlepší od 90.let
To nejlepší od 90.let

22:59 23:03

CAPTAIN JACK
SOLDIER SOLDIER
CALVIN HARRIS & DISCIPLES HOW DEEP IS YOUR LOVE

Bára Tlučhořová

Bára Tlučhořová

Bára Tlučhořová vysílá šestým rokem v Ranním Kissu se svým kolegou Romanem Andělem, který je jejím učitelem a rádcem. Nikoho lepšího prý ani nemohla vedle sebe dostat. Smyslem jejich vysílání je postavit Vás na nohy. Společně řeší aktuální dění jak doma, v regionech, tak i ve světě. Hned na startu vysílání pro Vás mají připravené půlhodinové jukeboxy, takže se hraje na Vaše přání. Negativních zpráv se během dne dozvíte až až, proto svůj den začněte jinak, zvesela. Od půl šesté do devíti a od pondělí do pátku. Přesně takhle je s Vámi naše ranní dvojka - Roman a Bára.

Kromě ranního vysílání spravuje Bára i sociální sítě rádia Kiss a moderuje mnoho dalších akcí. Od maturitních plesů přes sportovní a dětské dny, vánoční večírky a další. Můžete ji potkat takřka kdykoliv a kdekoliv.

„Kissáci, jste jedna z nejlepších partiček, které znám. Nikdy nás nenecháte ve štychu, vždy jste po ruce a to mě na Vás neskutečně baví. Takhle to přece v životě má být. Lidé by si měli pomáhat, tak to pojďme společně udržet. Těším se na Vás opět v Ranním Kissu."

 

bara.tluchorova@kiss.cz

  Zpět