Radek a Jirka
14:00 18:00

Radek a Jirka
Odpolední Jump
Jukebox

15:32 15:38

ONE-T & COOL-T
THE MAGIC KEY
TOUCHE NOT FOREVER

Blanka Holoubková

Blanka Holoubková

Blanka Holoubková se stará o to, aby Kissáci měli přehled, co se kde aktuálně děje. Slyšet ji můžete ve Zprávách v jedné minutě. Každý všední den od dvanácti do osmnácti hodin. O zprávy se dělí s Terezou Jandovou.

Mimo zpravodajství a přípravy kulturních pozvánek na Kissu si Blanku dle potřeby půjčuje regionální televize Praha, pro kterou točí reportáže v Praze a Středočeském kraji. Velkou srdeční záležitosti je pro Blanku herectví, které vystudovala na Vyšší odborné škole herecké a tak není divu, že se občas objeví v nějakém divadelním projektu anebo mihne v seriálu.

"Ještě nikdy v životě jsem se nedostala do fáze, že by mi nic nechybělo. Až teď. Poprvé v životě si můžu říct, že jsem vážně spokojená a za to vděčím, Kissáci, vám a energii, která z vás sálá. Buďme společně be happy, i když se třeba zrovna chvíli nedaří. Je to jako s mými přeřeky, když se mi v live zprávách podaří nějaký pořádný, nejradši bych se neviděla. Vím ale, že se tomu spolu třeba během Silvestrovského vysílání parádně zasmějeme."

Blanka.Holoubkova@radiounited.cz

  Zpět