Roman, Michaela a Tomáš
6:00 10:00

Roman, Michaela a Tomáš
Ranní Kiss
MICHAL KAVALČÍK

   

KISS
To nejlepší od 90. let

Jirka Vondra

Jirka Vondra

Jirka Vondra je sympatický, laskavý a talentovaný. S rádiem se setkal už v roce 2006, kde působil jako moderátor a od roku 2008 je součástí rádia Kiss. Je moderátor, ale navíc zprávař, Dj, IT, produkční a v neposlední řadě také budoucí pilot nějakého boeingu. Na rádiu Kiss Vás především zásobuje aktuálními informacemi z celého světa ve „Zprávách v jedné minutě" v odpoledních hodinách. Jirka nám vyrábí reklamní spoty, které stříhá, natáčí a tvoří.

Když netočí a nestříhá spoty nebo nenamlouvá zprávy, angažuje se jako moderátor hokejového týmu HC DYNAMO Pardubice! Dále se s ním můžete setkat při moderování Vašich slavnostních a maturitních plesů, svateb a dalších událostí.

A jako každý máme své sny, Jirka pracuje na tom, stát se pilotem dopravního letadla! Tak se s ním za pár let setkáte třeba při cestě na dovolenou.

„Jenom vy a zase vy Kissáci, jste ten správný motor pro naše velké rodinné rádio Kiss. Bez vás by to totiž nešlo. Strašně moc mě těší, že v tom jedu s Vámi. Díky vám všem, Kissácká rodino."

jiri.vondra@media-club.cz

  Zpět