Radek a Jirka
14:00 18:00

Radek a Jirka
Odpolední Jump
Jukebox

16:33 16:36

BELLINI
SAMBA DE JANEIRO
MADCON ft. RAY DALTON DON'T WORRY

Karel Lehner

Karel Lehner

Karel Lehner má s rádiem velké zkušenosti. Ať po technické stránce nebo po té moderátorské. Občas mu to nedá a jde si zavysílat. Většinou když některý z kolegů onemocní nebo má dovolenou. Potom Karel opustí teplo své kanceláře a posadí se za mikrofon, což si neskutečně užívá.

Denním chlebem je pro něj ovšem náš hudební playlist. Připravuje všechny písničky na každý den. Vybírá hudební novinky, oprašuje archiv a vše pečlivě, song po songu, skládá tak, aby se vám naše muzika, co nejvíc líbila. Mimo to má na starost vysílací systém, mikrofony, sluchátka, kabely, myši, klávesnice... Prostě veškerou techniku.

"Tím, že vysílám opravdu výjimečně, je to pro mě vždycky nové, neokoukané a moc mě to baví a jak se mi sami ozýváte, je to na mě prý i slyšet. Co se týče playlistu, někdy je to jako tetris, složit ho tak, aby všechno pěkně znělo. Výhodou ovšem je, že mám ty nejlepší pomocníky, tedy vás Kissáky, kterým každý den voláme a ptáme se na názor na konkrétní písničky. Na základě vašeho hodnocení songy nasazujeme do vysílání. Bez vás by to prostě nešlo! Takže vám opravdu za celý tým děkuji."

Karel.Lehner@radiounited.cz

  Zpět