Vojta Sklenář
Poslouchej živě
18:00 22:00

Vojta Sklenář
Jukebox
Ranní Kiss - to nejlepší

21:37 21:40

NEA
SOME SAY
DUKE DUMONT OCEAN DRIVE

Martin Hovorka

Martin Hovorka

Martin Hovorka vysílá na Kissu už šestým rokem. A protože Martin rád cestuje a na své výlety potřebuje spoustu času, tak se do rádia dostane jen o víkendu. To našim posluchačům vypráví, kde byl, co zažil a dává tipy, kam vyrazit a kam vzít celou rodinu. Zkrátka nikdo z našeho týmu nemá v zásobě tolik nápadů na víkendové výlety jako Martin.  On je takový náš Emil Holub. Pokud potřebujete poradit, kam o víkendu vyrazit, nalaďte Kiss Activ víkend hned po ránu.

Martin kromě vysílání na Kissu moderuje mnoho akcí. Od vánočních večírků, přes hudební festivaly až po svatby nebo maturitní plesy. Krom toho rád popadne kufr s cédéčky z 90. let a Milénia a provětrá je jako DJ. A protože je Martin obrovský hudební znalec, tak pracuje během týdne jako hudební dramaturg pro Retro Music TV.

„Kissáci, závidím vám, že jste členy obrovské skupiny fanoušků a posluchačů rádia Kiss. Je to skupina, co má společný koníček - srandu a to nejlepší od 90. let. Vážím si toho, že s námi denně vysíláte a tvoříte legendární program rádia Kiss."

martin.hovorka@kiss.cz

  Zpět