Roman, Michaela a Tomáš
6:00 10:00

Roman, Michaela a Tomáš
Ranní Kiss
MICHAL KAVALČÍK

06:35 06:38

DAVID GUETTA x BECKY HILL x ELLA HENDERSON
CRAZY WHAT LOVE CAN DO
TIMBALAND & KATY PERRY IF WE EVER MEET AGAIN

Michaela Dinhová

Michaela Dinhová

Michaela Dinhová je novou posilou Ranního Kissu. Nenechte se zmást, občas se objevuje v rádiu pod přezdívkou Duc a tvoří dvojici s Františkem, se kterým vám ráno rozhýbou bránice. Míša je energická a veselá holka, která se nebojí žádné výzvy. A udělat si srandu i sama ze sebe pro ní není vůbec žádný problém. Vysílá pro vás každý všední den od 5:30 do 9:00 a baví vás společně s Romanem, Tomášem a Bárou a nově každou noc z pondělí na úterý od půlnoci do pěti do rána v Nočních Jukeboxech.

I když je moderátorským začátečníkem, tak jí mikrofon není cizí. Vystudovala Konzervatoř Jaroslava Ježka, kde studovala muzikálový zpěv a dnes se věnuje dabingu. Kromě toho se objevuje i v seriálech a filmech nejen jako herečka, ale i jako kaskadérka. Ze sociálních sítí jí můžete znát hlavně z TikToku, kde natáčí zábavná videa pro to, aby lidem zlepšila náladu a měli „heký den"!

„Nejsem vůbec ranní ptáče, ale s partou jako je Roman, Tomáš, Bára a vy Kissáci, to jde jedna báseň a není den, kdy bych se do rádia netěšila. A za to jsem neskutečně vděčná!"

michaela.dinhova@kiss.cz

  Zpět