Martin Hájek
10:00 14:00

Martin Hájek
Kiss 10-14
Odpolední Jump

   

KISS
To nejlepší od 90. let

Roman Anděl

Roman Anděl

Roman Anděl je jeden z našich nejzkušenějších moderátorů, který do mikrofonu rádia Kiss promlouvá víc jak 20 let. Ještě než tušil, že bude moderátorem, ládoval audiokazety do kazeťáků a nahrával každý hit v devadesátkách, které jej díky playlistu rádia Kiss pronásledují dodnes. První slova do éteru posílá už v šest ráno. Hraje našim posluchačům to, co chtějí na cestě do práce slyšet. S Míšou Dinhovou a Tomem Morávkem tvoří nerozlučnou trojici.

Roman vysílal po nocích, večerech, časem o víkendech, až se dostal do tzv. rádiového prime-time. To byla dlouhá cesta, při které pomáhal našim šéfům s chodem rádia natolik bystře, že se sám šéfem stal. Je to náš programový ředitel. Ale také Dj (sám to oslovení moc nemusí, prý se lépe cítí v roli profesionálního pouštěče, především na svatbách) a moderátor všeho, co se moderovat dá. Drží rekord Guinessssovy knihy rekordů v počtu odmoderovaných maturitních plesů v této galaxii.

"Ráno nám nestačí 4 hodiny na vypovídání se. Jak mám pak během pár vět formulovat to, co vám chci říci. Tohle prostě není má parketa. Nejsem spisovatel, já jsem moderátor a tak vás čekám ráno u rádia, dobře? Be Happy má rádiová, nekonečně velká a bezvadná rodino, Roman"

roman.andel@kiss.cz

  Zpět