Roman, Michaela a Tomáš
6:00 10:00

Roman, Michaela a Tomáš
Ranní Kiss
MICHAL KAVALČÍK

07:32 07:46

KISS
To nejlepší od 90. let
MIKA GRACE KELLY

Roman Anděl

Roman Anděl

Roman Anděl je jeden z našich nejzkušenějších moderátorů, který do mikrofonu rádia Kiss promlouvá víc jak 18 let. Ještě než tušil, že bude moderátorem, ládoval audiokazety do kazeťáků a nahrával každý hit v devadesátkách, které jej díky playlistu rádia Kiss pronásledují dodnes. První slova do éteru posílá už v půl šesté ráno. Hraje našim posluchačům to, co chtějí na cestě do práce slyšet. S kolegyní Bárou Tlučhořovou tvoří nerozlučnou dvojici. Oba se tak stali synonymem pro to nejlepší rádiové probuzení v českém éteru.

Roman vysílal po nocích, večerech, časem o víkendech, až se dostal do tzv. rádiového prime-time. To byla dlouhá cesta, při které pomáhal našim šéfům s chodem rádia natolik bystře, že se sám šéfem stal. Je to náš programový ředitel. Ale také Dj (sám to oslovení moc nemusí, prý se lépe cítí v roli profesionálního pouštěče, především na svatbách) a moderátor všeho, co se moderovat dá. Drží rekord Guinessssovy knihy rekordů v počtu odmoderovaných maturitních plesů v této galaxii.

"Ráno nám nestačí 3,5 hodiny na vypovídání se. Jak mám pak během pár vět formulovat to, co vám chci říci. Tohle prostě není má parketa. Nejsem spisovatel, já jsem moderátor a tak vás čekám ráno u rádia, dobře? Be Happy má rádiová, nekonečně velká a bezvadná rodino, Roman"

roman.andel@kiss.cz

  Zpět