Martin Hájek
18:00 23:00

Martin Hájek
Diskopříběh
To nejlepší od 90.let

18:00 18:32

KISS
DISKOPŘÍBĚH
BRITNEY SPEARS OOPS!... I DID IT AGAIN

Vendy Fialová

Vendy Fialová

Vendy má devadesátky pod kůží a jestli něco vystihne její dětství, pak je to čas u rádia s prstem na tlačítku REC, aby mohla nahrávat. Bude pro Vás vysílat každý víkend v odpoledních hodinách a mapovat dění kolem. Kam vyrazit, co je nového a co byste si neměli nechat ujít. Kdyby ji mělo vystihnout jen jediné slovo, bude to SMÍCH, který je podle ní ten nejlepší lék.

Když Vendy neuslyšíte v rádiu, můžete ji vidět na prknech Divadla pod Palmovkou, Kalich nebo Palace. Před kamerou se ocitla v seriálech jako Policie Modrava, Specialisté, Místo zločinu Ostrava, Ordinace v růžové zahradě aj. Když nehraje v divadle, věnuje se mimo jiné psaní, pravidelně taky najdete její články na webu Lidovky.cz. Moderuje akce, věnuje se rétorice, práci s hlasem a dabingu. Od dětství závodně tancovala a za jedenáct let nasbírala medaile z mistrovství republiky, Evropy i světa. Tanec už vrcholově nedělá, ale sporty miluje, ať už jde o tenis nebo snowboard. Její motto? Všechno nakonec dobře dopadne a když ne, tak to ještě není konec.

„Zdravím všechny Kissáky, myslím, že devadesátky vyprodukovali tu nejlepší hudbu a je to splněný sen, že si ji tady společně pustíme každý víkend. Být v týmu s Kissáky bylo mým přáním a děkuju za všechnu vaši podporu a ohlasy."

vendula.fialova@kiss.cz

  Zpět