Martin Hájek
10:00 14:00

Martin Hájek
Kiss 10-14
Odpolední Jump

10:00 10:03

KARMA
SEDAM DANA
KAISER CHIEFS RUBY

Vendy Fialová

Vendy Fialová

Vendy má devadesátky pod kůží, a jestli něco vystihne její dětství, pak je to čas u rádia s prstem na tlačítku REC, aby mohla nahrávat na kazetu své oblíbené pecky a s walkmanem pak tancovat ve škole. Bude pro Vás vysílat každý víkend v odpoledních hodinách a mapovat dění kolem. Kam vyrazit, co je nového a co byste si neměli nechat ujít. Kdyby ji mělo vystihnout jen jediné slovo, bude to SMÍCH, který je podle ní ten nejlepší lék.

Když Vendy neuslyšíte v rádiu, můžete ji vidět na prknech Divadla pod Palmovkou, Kalich aj. Před kamerou se ocitla v seriálech jako Policie Modrava, Specialisté, Místo zločinu Ostrava, Ordinace v růžové zahradě a pravidelně točí seriál Ulice, kde ztvárňuje roli Dity. Když nehraje v divadle, věnuje se mimo jiné psaní, pravidelně taky najdete její články na webu Lidovky.cz. Moderuje akce, věnuje se rétorice, práci s hlasem a dabingu. Od dětství závodně tancovala a za jedenáct let nasbírala medaile z mistrovství republiky, Evropy i světa. Tanec už vrcholově nedělá, ale sporty miluje, ať už jde o tenis nebo snowboard. Její motto? Všechno nakonec dobře dopadne, a když ne, tak to ještě není konec.

"Zdravím všechny Kissáky, myslím, že devadesátky vyprodukovaly tu nejlepší hudbu a je to splněný sen, že si ji tady společně pustíme každý víkend. Být v týmu s Kissáky bylo mým přáním a děkuju za všechnu vaši podporu a ohlasy."

vendula.fialova@kiss.cz

  Zpět