Dj Basslicker
Poslouchej živě
20:00 22:00

Dj Basslicker
Kissparáda
To nejlepší od 90.let

21:16 21:22

DJ PICOLLO FEAT. DJ E-MAXX
LIVING ON VIDEO ( DJ E-MAXX RADIO EDIT )
PAVEL CALLTA ft. POKÁČ PÍSNIČKA

Veronika Elhotová

Veronika Elhotová

1. Jak jsi se dostala za mikrofon

Už na základce jsem moderovala besídku. Tenkrát jsem si řekla, jak je super, že mě všichni poslouchají. A tak jsem se v roce 2011 přihlásila na casting na moderátory, který byl vyhlášen v Plzni (tehdy ještě v rádiu Kiss Proton). Úkolem bylo poslat video, jak moderuju akci. Hodila jsem za sebe na zeď prostěradlo, popadla do ruky místo mikrofonu ovladač od TV, vzala telefon a začala se nahrávat. Světe div se, zřejmě větší blázen se nepřihlásil a pozvali mě na casting. Ten jsem vyhrála a mikrofon byl můj.

 

2. Jaké byly Tvé začátky v rádiu?

Krušné, ale takové už začátky bývají. Při prvním vysílání, jsem si připadala jak v kosmické lodi! Těch čudlíků a tlačítek! Umět to ovládat a do toho ještě smysluplně mluvit. To byl velký oříšek, ufff!

 

3. Vzpomeneš si na Tvůj největší trapas
v éteru? Jaký byl?

Když přišel zprávař na zprávy a já vše “odpálila” dřív, než vůbec stihnul promluvit a vyhrazený čas na zprávy přeskočila. Už to nešlo vrátit. Ty zprávy mohl přečíst maximálně mně ve studiu. To jsem ještě dlouho těžce nesla (jsem totiž puntičkář).. on to ale nesl ještě daleko hůř.

 

4. Když nejsi v rádiu, kde Tě posluchači mohou najít?

Snad všude, pořád někde lítám. Ale profesně na regionální televizi PRAHA TV, na ÓČKU, na mém vlastním video projektu VÉČKO TV a samozřejmě na akcích různého typu. Ale na nabídky moderování erotických akcí, fakt neodpovídám.

 

5. Jaké je podle Tebe ideální místo k odpočinku?

Jednoznačně na golfu, když se snažím malý míček trefit do ještě menší díry :D V tu chvíli pro mě přestane všechno existovat.

 

6. Co děti?

Tohle je otázka, kterou slýchám v poslední době nejčastěji! A proto už na ni rezignuji.

 

7. Na co by se Tě Kissáci nikdy neměli ptát?

Co děti? Jak dlouho se maluješ?


  Zpět