Vojta Sklenář
18:00 22:00

Vojta Sklenář
Jukebox
Ranní Kiss - to nejlepší

20:48 20:52

SCOOTER
DO NOT SIT IF YOU CAN DANCE
WOHNOUT SVAZ CESKYCH BOHEMU

Veronika Elhotová

Veronika Elhotová

Pro Veroniku je rádio Kiss srdcovou záležitostí. Už dříve na Kissu vysílala a nyní s Vámi již přes rok tráví celé víkendy od 13 do 19 hod. Sobotu si s Veronikou můžete užít v aktivním duchu. Prozradí Vám, kde se co děje a dá Vám tipy kam vyrazit. Naopak neděli s ní strávíte poklidně. Pomůže Vám díky čerstvým dopravním informacím dojet včas a bezpečně domů z Vašich výletů. Její víkendový drive je plný aktuálních témat, zajímavostí a informací o dění nejen na hudební scéně. Příjemný hlas a dobrá nálada, to je záruka jejího vysílání. Tak si nalaďte rádio Kiss i o víkendu.

Přes týden se můžete s Veronikou potkat i na televizních obrazovkách. Na ÓČKU pro Vás natáčí reportáže o koncertech, ale s kamerou je všude tam, kde se něco děje. V seriózní roli ji pak můžete vidět v metropolitních televizích Praha TV, TV Brno 1 a ZAK TV. Tam Vás provází veškerým zpravodajským děním v těchto regionech.

,,Kissáci, jste naše rodina! Díky za všechny Vaše vzkazy a pozdravy, které nám posíláte. Bez Vás by to nešlo! Mějte se fanfárově a brzy na slyšenou!"

veronika.elhotova@kiss.cz

  Zpět