Radek a Jirka
14:00 18:00

Radek a Jirka
Odpolední Jump
Jukebox

15:24 15:28

TOUCH & GO
WOULD YOU
DJ QUICKSILVER BELLISSIMA

BLUE STYLE PRIMA FEST

BLUE STYLE PRIMA FEST

Letní rodinný festival BLUE STYLE PRIMA FEST přináší zábavu pro celou rodinu - dvoudenní akce se uskuteční 12. a 13. července 2024 v Šiklandu na Vysočině. Využijte akční cenu a pořiďte vstupenky jako originální dárek ještě před létem.

Festival nabídne hvězdy české hudební scény jako Divokej Bill, Kapitán Demo, Eva Burešová, Pokáč a další. Na dvou pódiích budou moderovat Eva Decastelo, Josef Mádle, Michaela Tomešová a Vendula Fialová. Připraven je bohatý doprovodný program včetně zooparku, aquaparku, westernového městečka a Blue Style relax zóny. Agentura SOLOOTIONS, Rádio Kiss, CK Blue Style a Šikland zajišťují tento jedinečný zážitek. Děti do 100 cm mají vstup zdarma.

„Těší nás, že můžeme divákům opět představit již pátý ročník festivalu, který nabízí kvalitní line-up a širokou nabídku zážitků pro celou rodinu," uvedl Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima.

Titulárním partnerem akce zůstává CK Blue Style, která festival podporuje svou vášní pro rodinné zážitky. „Festival je pro nás oslavou pohody, zábavy a relaxace," říká Lenka Pátek, obchodní ředitelka CK Blue Style.

V Nickelodeon dětské zóně najdete aktivity pro všechny věkové kategorie. Teenageři si užijí gaming zónu, dámy beauty a wellness zónu, a relax slibuje Blue Style relax zóna. Letní MAX KINO nabídne filmové novinky a nebude chybět ani autogramiáda osobností.

Šikland nabízí širokou škálu ubytovacích a stravovacích zařízení. „Šikland je synonymem pro kombinaci zábavy a odpočinku v malebném prostředí Vysočiny," říká majitel Šiklandu Libor Šikl.

Podrobný line-up a předprodej vstupenek na www.bluestyleprimafest.cz.