Sonia Edde
22:00 23:59

Sonia Edde
Noční show
Noční Jukeboxy

23:03 23:06

SASH!
STAY
OWL CITY FIREFLIES

Radio Kiss Millennium Explosion 25.11.2023

Radio Kiss Millennium Explosion 25.11.2023

Největší hvězdy milénia míří do O2 arény!

Kissáci, nenechte si ujít velkolepou, čtyřhodinovou show, kterou si největší koncertní hala v zemi zaslouží. Čeká vás exploze hudby, zábavy a tanečních vzpomínek ve společnosti moderátorů rádia Kiss. Tato jedinečná událost se odehraje 25. listopadu 2023.

97% vstupenek je vyprodaných! Ty poslední nakoupíte v síti TicketportalTicketmaster. Nezapomeňte, vstupenky na afterpárty mohou zároveň přednostně kupovat ti, kteří si zakoupí vstupenku na hlavní událost, tedy na akci Radio Kiss Millennium Explosion v O2 aréně.

Těšte se na více než desítku hvězd, které v našem vysílání postupně odhalíme. Již víte, že vás v O2 aréně rozhýbe CASCADA, LOU BEGA, SHAUN BAKER feat. JESSICA JEAN, GROOVE COVERAGE, LAS KETCHUP, PANJABI MC, FLOORFILA, JAN WAYNE feat. CHARLENE, REEL 2 REEL feat. THE MAD STUNTMAN, LOONA, ALICE DJ, LUCENZO, DJ ANTOINE a INNA!

A jak jsme slibovali, hned po skončení akce v O2 aréně, tedy ve 23:00, otevřeme pro cca 4000 Kissáků vedlejší sál, který znáte pod názvem "O2 Universum".

Zde vypukne obří afterparty, na které také vystoupí nejen všichni moderátoři a djs rádia Kiss, ale hlavně tajný host, který by si svou velikostí zasloužil vystoupit přímo v O2 aréně, ale! Ohromnou radost udělá pouze těm, co přijdou za námi na afterparty.

Jméno této hvězdy zůstane do poslední minuty v utajení, ať vám příští rok padnou brady. Krom jiného, třeba takový Madd Stuntman aka Real To Reel už dal vědět, že přijde také a vystoupí s hity, které na hlavní párty v O2 aréně nestihne odbavit. A to pořád není všechno. K djs rádia Kiss se se svým setem připojí i Shaun Baker & Jessica Jean.

www.2000millennium.com.