Michal Kavalčík
Poslouchej živě
9:00 12:00

Michal Kavalčík
Dopolední Kiss
Polední Kiss

11:31 11:38

SUNRISE AVENUE
HOLLYWOOD HILLS
AVA MAX SO AM I

Honza Průcha

Honza Průcha

1. Jak jsi se dostal za mikrofon?

Byla to náhoda a štěstí, jak už to bývá. Jako Dj jsem hrál na jedné diskotéce, kde jak jsem se na konci dozvěděl, pracovala za barem manželka Vládi Apltauera, který zrovna chystal rozjet nové internetové rádio. Slovo dalo slovo, šel jsem na konkurz a ten pro mě tehdy z nepochopitelných důvodů dopadl dobře.

 

2. Jaké byly Tvé začátky v rádiu?

Jelikož jsem začínal na poloamatérském rádiu a většinou mi nikdo neříkal, jak mám co dělat, byli strašné. Vlastně jsem si kolikrát po vysílání říkal, jestli mi někdo nerozbije pusu, kvůli mému výkonu, až vyjdu ven. Ale i přesto jsem tento job od počátku miloval.

 

3. Vzpomeneš si na Tvůj největší trapas
v éteru? Jaký byl?

Na to si pamatuju naprosto přesně. Byl večer, mé vysílání se blížilo ke konci, a tak za mnou dorazil kamarád, se kterým jsme měli v plánu vyrazit do víru velkoměsta. Já prožíval telecí léta, a tak jsme mezi mluvením do mikrofonu probíraly, jakým kámoškám zavoláme, jaký jsou makový...takový...lakomý, no asi si dokážete tuto debatu představit. Bohužel vše k mému zděšení, probíhalo se zapnutým mikrofonem a ve vysílání bylo zřetelné každé slovo.

 

4. Když nejsi v rádiu, kde Tě posluchači mohou najít?

Většinou na štaflích, s vrtačkou, šroubovákem atd. Starám se totiž ještě o dva Music Cluby v jižních Čechách, kde sice dělám produkci, ale zároveň probíhají nikdy nekončící opravy, rekonstrukce a vylepšování. Víkendové večery pak samozřejmě za Dj pultem, většinou ve středních a jižních Čechách a na Vysočině.

 

5. Jaké je podle Tebe ideální místo k odpočinku?

Pro mě rozhodně kanape s dobrým filmem, jídlem a pitím.

 

6. Co děti?

Zatím je mám v pytlíku.

 

7. Na co by se Tě Kissáci nikdy neměli ptát?

Chceš učesat?

  Zpět