Kuba Krabáč
0:00 6:00

Kuba Krabáč
Noční Jukeboxy
Ranní Kiss

00:21 00:27

DJ BOBO
LET THE DREAM COME TRUE
ARMIN VAN BUUREN feat. ANNE GUDRUN LOVE IS A DRUG

Honza Průcha

Honza Průcha

Moderátor, který je po ruce vždy, když je potřeba. Nejčastěji o víkendu, takže by se dalo říct, že když si užíváte volna, snaží se vám tyhle cenné chvíle zpříjemnit různými zajímavostmi ať už z muziky nebo ze světa. Především Vám skrz éter posílá nápady, jak si víkendové dny užít a také je vždy rád, když se Kissáci ozývají i ze svých víkendů a podělí se o své zážitky a plány. Často ve vysílání myslí i na ty, co musí o víkendu makat.

Miluje lidi, miluje hudbu a miluju zábavu, a tak se i mimo rádio věnuje věcem, bez kterých si život představit nedokáže. Není pro něj nic krásnějšího, nežli přivést do varu publikum na diskoškách a v klubech, pouštět jim jejich oblíbený hitovky a pařit společně s nimi. Takže jako DJ za mixážním pultem se cítí nejlépe. Stejně tak si užívá s mikrofonem v ruce, coby moderátor maturitních plesů, různých sportovních akcí, dětských akcí a podobně.

„Nejdůležitější Kissáci je, udržet si vždy pozitivní myšlení, i když Vám teče do bot. Nemyslete si, i my moderátoři máme špatné dny, býváme smutní, naštvaní.... ALE MÁME VÁS a to nás vždy nakopne. Díky Kissáci."

jan.prucha@kiss.cz

  Zpět